کانسیلر تارت TARTE CONCEALER
شروع قیمت از : ۵۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۶۷۰,۰۰۰ تومان
  • 200 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • 10%

    بازگشت بید غیربرنده ها

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.
کانسیلر تارت shape-tape-contour-concealer یکی اصلی ترین اجزای کیف آرایشی خانم ها و عنصرهای اصلی در آرایش پوست کانسیلرها یا پوشش دهنده ها به شمار می آیند. از کانسیلر ها جهت زنده کردن یک صورت خسته و بی حال استفاده می شود. در جهت پنهان نمودن انواع کبودی، لک و جوش ها و خال ها و قسمت های تیره پوست از کانسیلر می توان استفاده کرد. خیلی سریع نمایی صاف و روشن و بی عیب بر روی پوست ایجاد می کنند. به عبارتی کانسیلرها یک کرم‌ پودر فشرده شده روشن و رنگی هستند اما با این تفاوت که درجه پوشانندگی بسیار بهتری نسبت به کرم پودر دارند.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
emrankhan
مبلغ پیشنهادی : ۵۶,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۶۱۴,۰۰۰ تومان
۱۹ اسفند ۱۳۹۸
soori_seyedi
مبلغ پیشنهادی : ۱۰۰,۰۰۴ تومان
میزان سود از حراجی : ۵۶۹,۹۹۶ تومان
۱۶ اسفند ۱۳۹۸