کانسیلر تارت

TARTE CONCEALER

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

کانسیلر تارت shape-tape-contour-concealer یکی اصلی ترین اجزای کیف آرایشی خانم ها و عنصرهای اصلی در آرایش پوست کانسیلرها یا پوشش دهنده ها به شمار می آیند. از کانسیلر ها جهت زنده کردن یک صورت خسته و بی حال استفاده می شود. در جهت پنهان نمودن انواع کبودی، لک و جوش ها و خال ها و قسمت های تیره پوست از کانسیلر می توان استفاده کرد. خیلی سریع نمایی صاف و روشن و بی عیب بر روی پوست ایجاد می کنند. به عبارتی کانسیلرها یک کرم‌ پودر فشرده شده روشن و رنگی هستند اما با این تفاوت که درجه پوشانندگی بسیار بهتری نسبت به کرم پودر دارند.
img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

2 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
emrankhan
۱۹ اسفند ۱۳۹۸
۵۶,۰۰۰ تومان
۶۱۴,۰۰۰ تومان
2
photo
soori_seyedi
۱۶ اسفند ۱۳۹۸
۱۰۰,۰۰۴ تومان
۵۶۹,۹۹۶ تومان