رژ گونه گرد بورژوا BOURJOIS LITTLE ROUND POT BLUSH
شروع قیمت از : ۰ تومان
قیمت در بازار : ۹۶,۰۰۰ تومان
  • 10 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • 30%

    بازگشت بید غیربرنده ها

کی از محصولات پر طرفدار برند بورژوا، رژ گونه گرد آن است که به خاطر بسته بندی کوچک و البته بافت نرم خود، به شهرت رسیده است. رژگونه بورژوا از رنگ دانه های پخته شده تهیه شده که به خوبی روی پوست گونه می خوابد و استفاده از آن را بسیار دلپذیر می کند. یکی از ویژگی های این محصول، دارا بودن رایحه خوشبو است. به علاوه رنگ بندی متنوع این رژگونه این امکان را می دهد تا متناسب با هر توناژ پوستی، رنگ مورد نظر را انتخاب کنید. ویژگی های اصلی: - بافت نرم و سبک - ماندگاری بالا - رنگ بندی متنوع - رایحه خوشبو - بسته بندی کوچک - فاقد پارابن

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
maryam998h
مبلغ پیشنهادی : ۳۱,۵۹۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۶۴,۴۱۰ تومان
۲۸ اسفند ۱۳۹۸
Bahar_s
مبلغ پیشنهادی : ۲۸۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۹۵,۷۲۰ تومان
۲۰ اسفند ۱۳۹۸
mori2121
مبلغ پیشنهادی : ۳۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۹۵,۹۷۰ تومان
۱۸ اسفند ۱۳۹۸