کیت کانتور و هایلایتر کاکائو توفیسد Too Faced Kit Convertor & HighLighter
شروع قیمت از : ۳۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۵۰۰,۰۰۰ تومان
  • 50 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه
این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.
کیت کانتور و هایلایتر کاکائو توفیسد از سری محصولات حرفه‌ای کمپانی Too Faced است. این کیت دارای ٢ پودر کانتور به نام های Deep Mocha، Medium Mochaو ٢ پودر هایلایتر با نام های Cocoa Glow و Cocoa Butter می‌باشد..هر کدام از این رنگ ها در نقاط مختلف صورت استفاده می‌گردد تا در نهایت چهره متعادل سازی شده و بهترین شکل خود را داشته باشد. بافت این محصول بسیار نرم و ابریشمی بوده و به راحتی بر روی صورت می نشیند.آرایش و سبک آن هر روز در حال تغییر و تحول است. آرایش محو و ساده‌تر بیشتر به چشم می‌آید به خصوص اگر مهارت کانتورینگ را بر روی پوست صورتتان اجرا کنید به راحتی یک گریم متناسب با پوست خواهید داشت. کیت کانتور و هایلایتر کاکائو توفیسد از سری محصولات حرفه‌ای کمپانی Too Faced است. این کیت دارای 2 پودر کانتور به نام های Deep Mocha، Medium Mochaو 2 پودر هایلایتر با نام های Cocoa Glow و Cocoa Butter می‌باشد.وقتی این کیت زیبا را باز می کنید یک آینه بروی درب داخلی آن قرار گرفته و در داخل آن یک براش نرم و لطیف جهت استفاده از پودرهای کانتور و هایلایتر قرار داده شده است.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
mohsengamer
مبلغ پیشنهادی : ۳۴,۳۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۴۶۵,۶۵۰ تومان
۲۱ اسفند ۱۳۹۸