رژگونه سیاته مدل glow to شماره 06 - یاسی تیره Ciate Glow To Blusher N0.06 In Too Deep
شروع قیمت از : ۳۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۶۰,۰۰۰ تومان
  • 30 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.
همیشه قرار نیست برای رژگونه یک رنگ ساده را انتخاب کنیم. گاهی می توانیم از رژگونه های ترکیبی استفاده کنیم تا هم برجستگی گونه ها را بیشتر نشان دهیم و درخشش ملایمی به آرایشمان ببخشیم. رژگونه سیاته مدل Glow To، ترکیبی از دو رنگ مات و براق است که یک ظاهر تر و تازه و شاداب را ایجاد می کند. رنگدانه های غنی این رژگونه دارای ماندگاری بالا می باشد بنابراین شما تا آخر روز نیاز به تمدید رژگونه پیدا نخواهید کرد.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
mori2121
مبلغ پیشنهادی : ۳۰,۳۶۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۲۹,۶۴۰ تومان
۲۲ اسفند ۱۳۹۸