پالت رژگونه آناستازیا

ANASTASIA BEVERLY HILLS BLUSH TRIO

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

درباره محصول پالت رژگونه آناستازیا سه رنگی بوده و برای ایجاد نمای نهایی یکدست و بدون ترک، غنی از رنگدانه است. در ساخت این پالت از فرمولی استفاده شده که ذرات پودری رژگونه در خردترین حالت ممکن به براش آرایشی منتقل شده تا پوششی یکدست را روی پوست ایجاد نمایند. پالت رژگونه آناستازیا اورجینال در پنج طیف رنگی به بازار ارائه شده است که در زیر با نامهای تجاری معرفی و رنگهای آنها تشریح می گردد: پالت با نام تجاری کوکتل پارتی: قهوه ای پرتقالی مات، گلبهی مات، صورتی فلامینگو مات پالت با نام تجاری شور و شوق صورتی: صورتی مات ارکیده ای، گلبهی مات، صورتی رزی پالت با نام تجاری عشق هلویی: هلویی مات، مرجانی تند مات، هلویی مات ترکیب با طلایی پالت با نام تجاری اشتیاق تمشکی: شرابی مات، نارنجی درخشان، مرجانی تند براق پالت با نام تجاری پول پارتی: بلوطی مات، صورتی مات ترکیب با طلایی، هلویی مات ترکیب با طلایی روش پیشنهادی استفاده از پالت رژگونه آناستازیا به کار گیری چند لایه از رنگهای این محصول موجب به وجود آمدن نمایی سه بعدی و جذاب می گردد. ما مفتخر به ارائه این پالت اصل در نمایندگی فروش محصولات برند آناستازیا در تهران هستیم. خرید پالت رژگونه آناستازیا و به کار گیری رنگهای مختلف آن در یک مرحله آرایشی به ایجاد بعد روی گونه کمک میکند. استفاده از رژگونه اگر حرفه ای و طبق اصول آرایشی انجام شود تاثیر بسزایی در زیبایی فرم صورت و مخفی نمودن عیوب کلی آن خواهد داشت. مهم ترین کاری که شما باید انجام دهید تشخیص فرم صورت خود و آموختن نوع استفاده از رژ گونه برای این فرم از صورتهاست. پنج فرم اصلی برای صورتها شناخته و تعریف شده است: صورت لوزی شکل، صورت مربع، صورت کشیده، صورتهای بیضی و صورتهای گرد. درصورت تشخیص صحیح نوع فرم صورت، می توان با به کار برن فنون مربوط به همان نوع بهترین حالت ممکن برای آرایش گونه ها را پیدا کرد. پالت رژگونه آناستازیا با توجه به کیفیت و ماندگاری بالایی که دارد یکی از بهترین گزینه ها جهت انتخاب و استفاده پس از انجام مراحل فوق است.
img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

1 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
Maria
۲۳ اسفند ۱۳۹۸
۵۴,۰۰۰ تومان
۴۲۶,۰۰۰ تومان