شارژر همراه شیائومی مدل PLM09ZM ظرفیت 10000 میلی‌ آمپر ساعت نقره ای

Powerbank

  • امکان پرداخت معادل ریالی کالا به برنده
  • سقف قیمت حراجی برای ورود کاربر جدید تا مبلغ
  • حداقل موجودی بید برای شرکت در حراجی
  • سقف میزان استفاده از بید در این حراجی:
  • سقف افزایش قیمت حراجی:
  • کارمزد شرکت در حراجی:

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

این مجموعه یک پک کامل محصولات شیائومی است که شامل یک عدد پاور بانک 10000 که مجهز به دو درگاه خروجی است . این محصول 243 گرم وزن دارد و به شکل مستطیل طراحی و تولید شده است. طول آن 147 میلی‌متر، عرض این پاور بانک 71.2 میلی‌متر و ارتفاعش 14.2 میلی‌متر است. این محصول وزن کم و ابعاد مناسبی دارد و شما می‌توانید آن را به‌طور دائم درون کیف یا جیب خود قرار دهید. براین اساس دیگر هیچ استرسی بابت تمام شدن شارژ باتری گوشی موبایل، تبلت و دیگر دستگاه‌های از این قبیل در شرایط حساس نخواهید داشت و همیشه باتری دستگاه‌تان شارژ دارد. در زمان استفاده از شارژرهای فندکی، دیواری، پاور بانک و دیگر شارژرهای از این قبیل باید به شدت جریان خروجی و دستگاهی که قصد دارید باتری آن را شارژ کنید، توجه داشته باشید. به‌طور مثال برای شارژ باتری انواع گوشی‌های موبایل باید از یک شارژر با حداقل شدت جریان خروجی 1 آمپر استفاده کرد. این در حالی است که برای شارژ باتری تبلت‌ها باید یک شارژر با حداقل شدت جریان خروجی 2 آمپر داشته باشید. براین اساس شما با استفاده از این محصول می‌توانید باتری انواع گوشی‌های موبایل، تبلت‌ها، دوربین‌های دیجیتال و دیگر لوازم الکترونیکی سازگار با این تکنولوژی را شارژ کنید. روی بدنه‌ی این مدل از شارژرهای همراه شیائومی نشانگر LED وجود دارد که وضعیت باتری را نمایش می‌دهد. همچنین در بسته‌بندی آن یک کابل USB قرار دارد که شما با استفاده از آن می‌توانید باتری به‌کار رفته در پاور بانک را شارژ کنید ، کاور سیلیکونی مشکی رنگ شیائومی از دیگر محصولات این مجموعه است که از پاور شما محافظت میکند. و در آخر شارژر دیواری شیائومی مدل MDY-03-AF به همراه کابل تبدیل USB به microUSB شیائومی است که این مجموعه را کامل میکند شارژر دیواری : شارژر دیواری «شیائومی» مدل «MDY-03-AF» با یک درگاه USB2.0 طراحی شده است. ولتاژ و شدت جریان متغیر شیائومی MDY-03-AF، آن را به دستگاهی کارآمد و مناسب تبدیل کرده که ولتاژ و شدت‌جریان آن به‌ترتیب، 5ولت و 2آمپر، 9ولت 1.2و آمپر و12 ولت و 1آمپر است. شارژر MDY-03-AF مجهز به شارژ سریع QC2.0 است و باعث سریع‌تر شارژ‌شدن باتری دستگاه شما می‌شود. این شارژر 57گرم وزن دارد و ابعاد آن 20×30×90 میلی‌متر است.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

14 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
hamta_65
۷ خرداد ۱۴۰۰
۱۹۷,۰۰۰ تومان
۱۰۸,۰۰۰ تومان
2
photo
sajjadpourshiri
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۴۴,۰۰۰ تومان
۶۱,۰۰۰ تومان
3
photo
sinakh
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
۱۲۸,۰۰۰ تومان
۲۵۲,۰۰۰ تومان
4
photo
sayeh
۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
۱۹۰,۰۰۰ تومان
۲۰۵,۰۰۰ تومان
5
photo
emrankhan
۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
۱۹۹,۰۰۰ تومان
۱۷۱,۰۰۰ تومان
6
photo
amirrezar
۲۹ فروردین ۱۴۰۰
۱۸۷,۰۰۰ تومان
۲۳۸,۰۰۰ تومان
7
photo
alit777
۲۶ فروردین ۱۴۰۰
۳۴۰,۰۰۰ تومان
۸۵,۰۰۰ تومان
8
photo
ehsanto
۲۲ فروردین ۱۴۰۰
۱۴۸,۰۰۰ تومان
۲۷۷,۰۰۰ تومان
9
photo
ns1342
۱۸ فروردین ۱۴۰۰
۳۲۷,۰۰۰ تومان
۸۲,۰۰۰ تومان
10
photo
ahmadbarzegar
۱۵ فروردین ۱۴۰۰
۱۳۱,۰۰۰ تومان
۲۸۹,۰۰۰ تومان
11
photo
mahyyyar
۱۹ مهر ۱۳۹۹
۲۴۱,۰۰۰ تومان
۱۰۹,۰۰۰ تومان
12
photo
mehdi1990
۱ مهر ۱۳۹۹
۱۸۰,۰۰۰ تومان
۱۶۰,۰۰۰ تومان
13
photo
Mehdigti
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
۳۳,۳۰۰ تومان
۲۵۶,۷۰۰ تومان
14
photo
soori_seyedi
۱۷ اسفند ۱۳۹۸
۳۰,۱۰۰ تومان
۲۵۹,۹۰۰ تومان