پودر مات کننده میبلین مدل Super Stay 24H شماره 20

Maybelline Super Stay 24H Matt Powder No 20

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

پودر مات کننده یکی از لوازم آرایشی کارآمد برای خانم‌ها است که انتخاب نوع مناسب و استفاده از آن برای داشتن یک آرایش کامل و باکیفیت ضروری و بسیار موثر است. پودر مات‌کننده‌ی «میبلین» (Maybelline) مدل «Super Stay 24H» از محصولات باکیفیت این برند مطرح است که به بهترین شکل شما را در آرایش صورت کمک می‌کند. همانند کرم‌پودر یا بسیاری دیگر از لوازم آرایشی پوششی، انتخاب پودر مات‌کننده نیز از نظر هماهنگی با رنگ پوست اهمیت بسیاری دارد. شماره‌ی 20 (No 20) از این محصول، با پایه رنگ روشن تولید می‌شود که همانطور که در تصویر نیز مشخص است، برای پوست‌های نسبتا روشن مناسب استفاده خواهد بود. همانگونه که از اسم محصول هم مشخص است، آنچه این مدل را از دیگر پودرهای مات‌کننده متمایز می‌سازد، ماندگاری آن است که برای این ماده‌ی آرایشی اهمیت زیادی دارد. شماره‌ی 20 مات‌کننده‌ی میبلین مدل «Super Stay 24H» با ماندگاری 24ساعته، آرایش مات و ابریشمی را برای یک روز کامل روی پوست شما نگاه خواهد داشت و هرگز جلوه‌ی بد و گاها زننده‌ی براق پوست را به دلیل لوازم آرایشی اصلی تجربه نخواهید کرد. این محصول در بسته‌بندی کاملی طراحی و عرضه می‌شود و در داخل پک اصلی آن، آینه و پد پنکیک نیز برای استفاده‌ی آسان‌تر در نظر گرفته شده است. علاوه بر اینکه خود پودر در قالبی دایره‌ای و عریض قرار گرفته، پد مخصوص همراه محصول هم با طراحی جالب خود به سهولت استفاده‌ی پودر می‌انجامد. در مجموع اگر می‌خواهید آرایشی بی‌عیب و نقص، باکیفیت داشته باشید و می‌خواهید برای تمام طول روز این زیبایی به بهترین شکل روی صورت شما باقی بماند، مات‌کننده‌ی میبلین مدل Super Stay 24H با توجه به ضد آب بودن و ماندگاری یک روزه، یکی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود.
img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

1 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
morvarid_ahadi
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
۳۰,۰۶۰ تومان
۱۲۷,۹۴۰ تومان