مودم روتر باسیم adsl2 plus دی-لینک مدل dsl-2520u-z2 D-Link DSL-2520U-Z2 ADSL2 Plus Wired Router
شروع قیمت از : ۱۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۲۷۰,۰۰۰ تومان
  • 20 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه
  • 15%

    بازگشت بید غیربرنده ها

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

با فراگیرشدن استفاده از اینترنت ADSL، تهیه‌ی یک روتر مناسب، از نیازهای اساسی خانواده‌ها و سازمان‌ها برای برقراری یک ارتباط باکیفیت و قدرتمند به شمار می‌رود. شرکت‌های مختلفی به طراحی و تولید روترهای ADSL با امکانات مختلف می‌پردازند. «دی لینک» از شرکت‌های ممتاز ارائه‌کننده‌ی تجهیزات شبکه بوده و از سال 1994 در حال فعالیت است. تمامی متخصصان شبکه از شرکت دی لینک به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی لوازم شبکه از جمله روترهای ADSL یاد می‌کنند. روتر «DSL-2520U-Z2» یک محصول بسیار قدرتمند از شرکت دی لینک است که با اتصال به درگاه اترنت یا USB رایانه، اینترنت پرسرعت ADSL را برای شما به ارمغان می‌آورد. پشتیبانی از استانداردهای متفاوت توسط این روت شرکت دی لینک، شبکه‌ای پرقدرت را برای شما ایجاد می‌کند. این روتر از وزن و ابعاد بسیار کمی بهره می‌برد که این موضوع باعث می‌شود هنگام قرارگیری روی میز کارتان، فضای زیادی را اشغال نکند. در قسمت پشتی DSL-2520U-Z2 یک کلید خاموش یا روشن و یک کلید برای برگرداندن روتر به تنظیمات کارخانه به چشم می‌خورد. این روتر کوچک و دوست‌داشتنی، نیروی خود را از یک آداپتور 5ولت تامین می‌کند که در جعبه‌ی آن موجود است.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Imanhadadi81
مبلغ پیشنهادی : ۱۱,۶۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۲۵۸,۳۵۰ تومان
۷ تیر ۱۳۹۹
Mohammadkazemi22
مبلغ پیشنهادی : ۱۳,۱۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۵۶,۹۰۰ تومان
۲۴ فروردین ۱۳۹۹
ebi65
مبلغ پیشنهادی : ۱,۷۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۶۸,۲۵۰ تومان
۴ فروردین ۱۳۹۹
ebi65
مبلغ پیشنهادی : ۱۱,۴۲۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۵۸,۵۸۰ تومان
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
ananazi
مبلغ پیشنهادی : ۶۸۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۶۹,۳۲۰ تومان
۲۰ اسفند ۱۳۹۸
soori_seyedi
مبلغ پیشنهادی : ۱۵,۰۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۲۷,۹۵۰ تومان
۱۵ اسفند ۱۳۹۸