شارژر فندکی 2 پورت هواوی هانر همراه با کابل Huawei Honor AP31 Dual-USB Car Charger

Huawei Honor AP31 Dual-USB Car Charger

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده
  • امکان استفاده از بید هدیه

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

شارژر فندکی یکی از مهم ترین لوازم مورد نیاز برای اتومبیل شما در مسیر طولانی می باشد زیرا گوشی شما را از خاموش شدن نجات می دهد.در بازار انواع متفاوتی از شارژر فندکی ها موجود می باشد که هر کدام مشخصه خاص خود را دارند به طور مثال شارژر فندکی AP31 محصولی از کمپانی Huawei بوده که دارای دو پورت خروجی USB می باشد. این شارژر فندکی دارای دو پورت خروجی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا دو گوشی را به طور همزمان با شدت جریان و ولتاژ5V-3.5A شارژ کنید.شما می توانید گوشی خود را به تنهایی با شدت جریان و ولتاژ 5V-1A و 5V-2A شارژ کنید که سرعت بالایی برای شارژ گوشی همراه محسوب می شود. جنس بدنه این محصول ترکیبی از پلاستیک و آلومینیوم بوده که در برابر فشار و خط و خش از مقاومت بالایی بر خوردار می باشد.چیپست هوشمند به کار در این محصول از باتری گوشی شما دربرابر نوسانات ولتاژ و اتصالات کوتاه به خوبی محافظت می کند.داخل پک این محصول یک عدد کابل Type-C هم قرار دارد که دارای روکش TPE بوده و همین امر باعث شده تا در برابر گره خوردن ، پارگی و کشش ازمقاومت بالایی برخوردار باشد.طول این کابل 100 سانتی متر می باشد که برای استفاده های روزمره بسیار مناسب می باشد.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

این کالا تاکنون برنده ای نداشته است.