پنکیک فشرده نوت سری luminoussilk شماره 02 Note luminiussik Powder No.2
شروع قیمت از : ۲۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۴۳,۰۰۰ تومان
  • 20 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.
- پایه رنگ: بژ طبیعی - حاوی روغن آرگان - مناسب برای انواع پوست - مناسب برای استفاده پس از کرم پودر یا مصرف به تنهایی - جلوگیری از خشکی و از دست دادن رطوبت و حفظ رنگ طبیعی پوست - بافت نرم و ابریشمی - پوشش دهی بالا حتی با یک بار مصرف - دارای 8 رنگ متنوع - ماندگاری طولانی مدت - فاقد پارابن - مورد تأیید متخصصین پوست - بهترین زمان مصرف تا 24 ماه بعد از باز کردن درب محصول

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
ananazi
مبلغ پیشنهادی : ۲۰,۰۴۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۲۲,۹۶۰ تومان
۲۶ اسفند ۱۳۹۸