کانسیلر میبلین MAYBELLINE instant-age-rewind-eraser-dark-circles-concealer
شروع قیمت از : ۳۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۶۰,۰۰۰ تومان
  • 20 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

کانسیلر میبلین ایج ریوایند برنده جایزه بهترین زیبایی در سالن Allure برای سال ۲۰۱۸ در بهار زیبایی شده است. کانسیلر میبلین ایج ریوایند instant-age-rewind-eraser-dark-circles-concealer در زمان استفاده شدن موجب تابیدن و تازه تر نشان دادن اطراف چشم می شود. این مخفی کننده بسیار با کیفیت برای بخشهای سیاه زیر چشم و خطوط زیر چشم استفاده می شود که بلافاصله بعد مصرف باعث ایجاد یک چشم درخشان و با طراوت می شود.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
sefoora
مبلغ پیشنهادی : ۳۰,۴۸۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۲۹,۵۲۰ تومان
۲۷ اسفند ۱۳۹۸
emrankhan
مبلغ پیشنهادی : ۲۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۵۹,۸۰۰ تومان
۲۸ اسفند ۱۳۹۸
hasti_z
مبلغ پیشنهادی : ۵۷,۶۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۰۲,۴۰۰ تومان
۱۴ فروردین ۱۳۹۹