پایه نگهدارنده هوشمند بیسوس Baseus Smart Car Mount Phone Holder SUGENT-ZN01

Baseus Smart Car Mount Phone Holder SUGENT-ZN01

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

امروزه هولدر ها به یکی از مهمترین ابزار داخل اتومبیل تبدیل شده اند زیرا هم از گوشی شما محافظت می کند و هم باعث می شود تا بتوانید به راحتی در حال رانندگی از گوشی موبایل خود استفاده کنید.هولدر Smart Car Mount محصولی از کمپانی Baseus بوده که یک تفاوت با سایر هولدر ها داشته و آن هم هوشمند بودن آن می باشد.این محصول به گونه ای طراحی شده است که باید حتما به برق متصل باشد تا بتوان از آن استفاده کرد. این محصول از دو بازو و یک پایه نگهدارنده تشکیل شده است و به گونه ای عمل می کند که شما زمانی که گوشی خود را بر روی پایه قرار دهید دو بازو به صورت خودکار به داخل جمع می شوند و گوشی را مهار می کنند.در حاشیه این محصول یک کلید لمسی قرار دارد که شما با فشردن آن به راحتی می توانید دو بازو را از هم باز کنید.این محصول برای گوشی هایی با ابعاد 4.7 تا 6.5 اینچ مناسب می باشد.بر روی هر دو بازوی این محصول و پایه نگهدارنده آن بالشتک های سیلیکونی قرار دارد که از خط و خش افتادن گوشی شما جلوگیری می کند. جنس بدنه این محصول از پلاستیک + ABS و فلز بوده و همین امر باعث شده تا مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار داشته باشد.این محصول از طریق گیره قرار گرفته در پشتش به راحتی بر روی دریچه کولر اتومبیل نصب می شود.سری این محصول قابلیت چرخش 360 درجه را دارای می باشد و همین امر باعث شده تا کاربر به راحتی بتواند زاویه گوشی موبایل خود را با زاویه خود تنظیم کند.
img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

2 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
ali007
۱ فروردین ۱۳۹۹
۲۳,۳۰۰ تومان
۲۶۶,۷۰۰ تومان
2
photo
mina73
۲۷ اسفند ۱۳۹۸
۴۰,۲۴۰ تومان
۲۴۹,۷۶۰ تومان