کاور شارژر دبیلو کی مدل WP-020 ظرفیت 2400 میلی آمپر مناسب برای گوشی آیفون 7 و 8

WK WP-020 2400mAh Battery Cover For Apple iPhone 7/8

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده
  • امکان استفاده از بید هدیه

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

همیشه همه ما برای گوشی همراهمان به دنبال محافظی مناسب هستیم تا از موبایلمان در برابر خطرات احتمالی مثل خط و خش، ضربه و... محافظت نماید. انتخاب این محافظ دارای پارامترهای دیگری علاوه بر محافظت است، مثل خوش ساخت بودن، دارای طرح زیبا و یا وزن کم ، کاور و پاوربانک WK WP-020 از پلاستیک فشرده و به زیبایی طراحی شده است که از مقاومت بالایی در برابر ضربه های شدید و ایجاد خط و خش و جذب اثر انگشت و لک برخوردار می باشد.این کاور از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است.در قسمت پشتی این کاور شاهد یک دکمه هستیم که پس از فشار دادن آن پاوربانک روشن می شود. باتری این پاوربانک دارای 2400 میلی آمپر ظرفیت می باشد، در قسمت پایینی کاور یک خروجی لایتینگ برای اتصال کاور به گوشی می باشد که به داخل پورت لایتینگ آیفون 7 می رود و تا زمانی که شما دکمه روی کاور را فشار ندهید همان وظیفه بک کاور را انجام می دهد و دستگاه را شارژ نمی کند.برای شروع به فعالیت شارژ این کاور کافیست فقط دکمه را بفشارید، از نقاط مثبت دیگر این محصول دارا بودن از چراغ های LED در بالای دکمه ON\OFF هست که نشان دهنده ی میزان شارژ پاوربانک می باشد. این کاور ضخامت زیادی نداشته و پس از نصب این کاور دسترسی از هیچکدامیک از پورت ها و دکمه ها و اسپیکر محدود نمی شود.قسمت داخل کاور نیز نرم می باشد.
img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

3 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
kamiarrrr
۲ فروردین ۱۳۹۹
۳۰,۲۰۰ تومان
۲۵۹,۸۰۰ تومان
2
photo
mori2121
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
۳۰,۲۰۰ تومان
۲۵۹,۸۰۰ تومان
3
photo
soori_seyedi
۱۶ اسفند ۱۳۹۸
۵۰ تومان
۲۸۹,۹۵۰ تومان