شارژر همراه بی سیم آی واک 10000 میلی آمپر iWalk UBC10000A 10000mAh Wireless Power Bank
شروع قیمت از : ۳۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۴۵۰,۰۰۰ تومان
  • 250 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

پاور بانک «آی‌واک» مدل «UBC10000A» دارای فناوری‌های شارژ سریع QC و PD است. به همین دلیل یک محصول مدرن و سریع به حساب می‌آید. در این محصول دو درگاه خروجی USB در کنار یک پورت USB-C و درگاه شارژ بی‌سیم تعبیه شده تا ارزش خرید بالایی به این محصول بدهد. پورت USB این محصول امکان استفاده به صورت ورودی  و خروجی را دارد. بنابراین می‌توانید از این محصول هم برای شارژ شدن پاوربانک و هم برای شارژ کردن دیگر دستگاه‌ها استفاده کنید. با توجه به وجود فناوری‌های شارژ سریع، ولتاژ و شدت جریان خروجی پاوربانک UBC10000A هم در گستره‌های مختلف متفاوت است. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از این پاور بانک باتری انواع گوشی‌های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال، آیپد، موزیک پلیر و دیگر دستگاه‌های از این قبیل را شارژ کنید.

در این مدل از شارژرهای همراه آی‌واک یک باتری داخلی با ظرفیت 10000 میلی‌آمپر ساعت به کار گرفته شده است. ظرفیت این باتری بسیار مناسب بوده و برای چندین مرتبه شارژ کردن باتری یک گوشی موبایل کافی خواهد بود. روی بدنه‌ی این پاور بانک نشانگرهای LED تعبیه شده تا وضعیت شارژ باتری شارژر را نمایش دهند. شما می‌توانید این نشانگرها را بررسی کرده و در صورت نیاز باتری پاور بانک را شارژ کنید. برای شارژ باتری در این محصول کافی است آن را با استفاده از یک کابل USB به کامپیوتر، لپ‌تاپ و یا یک شارژر دیواری متصل کرده و منتظر بمانید. این مدل از پاور بانک‌های آی‌واک یک انتخاب مناسب برای افرادی خواهد بود که به دنبال محصولی سریع، مدرن و کاربردی هستند.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Ksraam
مبلغ پیشنهادی : ۹۱,۴۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۳۵۸,۵۵۰ تومان
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
hamed3304
مبلغ پیشنهادی : ۷۵,۶۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۳۷۴,۴۰۰ تومان
۱۱ فروردین ۱۳۹۹
ebi65
مبلغ پیشنهادی : ۴۴,۷۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۴۰۵,۲۵۰ تومان
۵ فروردین ۱۳۹۹