هدفون زاکسلانگ مدل g18 ZAXLONG G18 HEADPHONE
شروع قیمت از : ۰ تومان
قیمت در بازار : ۹۰,۰۰۰ تومان
  • 50 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • 30%

    بازگشت بید غیربرنده ها

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

هدفون «G18» محصولی از شرکت «زاکسلانگ» (Zaxlong) است که در گروه هدفون‌های توگوشی قرار می‌گیرد. هدفون‌های توگوشی به دلیل آنکه در نزدیک‌ترین فاصله با لاله‌ی گوش قرار دارند، می‌توانند صدای موسیقی را با کیفیت بهتری به گوش برسانند. هدفون G18 از طریق جک 3.5میلی‌متری صدا به تلفن‌همراه متصل می‌شود. اتصال از طریق جک 3.5میلی‌متری صدا باعث شده که از G18 بتوان در بسیاری از محصولات به‌راحتی استفاده کرد. شرکت زاکسلانگ هدفون توگوشی G19 را در رنگ‌های سفید و مشکی روانه‌ی بازار کرده است. روی کابل 1.2متری هدفون G18 یک کلید برای پاسخ‌دهی به مکالمات تلفنی تعبیه شده است. میزان حساسیت این محصول شرکت زاکسلانگ بالااست. و ارزش خرید بالایی را به آن داده است. طراحی این هدفون به گونه‌ای است که به‌خوبی در گوش قرار می‌گیرد و هنگام استفاده‌ی بلندمدت از آن احساس خستگی به کاربر دست نمی‌دهد. کابل این محصول دارای روکش پلاستیکی است و مقاومت خوبی در برابر پاره‌شدن از خود نشان می‌دهد.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Amir00001
مبلغ پیشنهادی : ۱۳,۸۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۷۶,۲۰۰ تومان
۳۱ تیر ۱۳۹۹
ata_m
مبلغ پیشنهادی : ۲,۶۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۸۷,۴۰۰ تومان
۲۱ فروردین ۱۳۹۹
somaye97
مبلغ پیشنهادی : ۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۸۹,۹۵۰ تومان
۱۷ فروردین ۱۳۹۹
ebi65
مبلغ پیشنهادی : ۴,۳۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۸۵,۶۵۰ تومان
۱۳ فروردین ۱۳۹۹
ali007
مبلغ پیشنهادی : ۲,۵۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۸۷,۴۵۰ تومان
۷ فروردین ۱۳۹۹
ebi65
مبلغ پیشنهادی : ۱۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۸۹,۹۰۰ تومان
۴ فروردین ۱۳۹۹