هندزفری بلوتوث لنوو Lenovo X18 True Wireless Earbuds

هندزفری بلوتوث دوگوش لنوو Lenovo X18 True Wireless Earbuds

  • امکان پرداخت معادل ریالی کالا به برنده
  • سقف قیمت حراجی برای ورود کاربر جدید تا مبلغ
  • سقف میزان استفاده از بید در این حراجی:
  • سقف افزایش قیمت حراجی:
  • کارمزد شرکت در حراجی:

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

هندزفری بلوتوث Lenovo X18 TWS Earbuds

کمپانی لنوو از جمله برندهایی است که در زمینه تولید لوازم صوتی مانند هدفون و هندزفری هم فعالیت دارد و غیر از لپتاپ های خود که بیشتر با آن ها شناخته می شود، محصولات با کیفیتی نیز در زمینه کالاهای صوتی به بازار عرضه کرده است. هندزفری لنوو Lenovo X18 TWS یکی از همین هندزفری ها است که با مشخصات مختلف کاربردهای متفاوتی را نیز به کاربران خود می دهد که به شرح و بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

 

طراحی و شکل ظاهری

طراحی هندزفری Lenovo X18 به شکلی است که حالت تو گوشی دارد و آن را به گونه ای طراحی کرده اند که با قرار دادنش در گوش، حجم کوچکی از X18 نیز دیده می شود که همین امر نشان از فرم ساختاری بسیار مطلوب آن دارد؛ این فرم از ظاهر هندزفری، سبب شده تا به راحتی از گوش خارج نشود و فعالیت هایی مثل ورزش کردن یا امور مختلفی که جنب و جوش زیادی دارند هم به هر ترتیبی که صورت می گیرند باعث خارج شدن ایرفون ها از گوش نشوند.

وزن هر کدام از ایرفون ها بسیار کم است که به همین واسطه می توانید مدت طولانی تری را از هندزفری ها استفاده نمایید و باعث خستگی شما نشوند. گفتنی است که وزن هر کدام از ایرفون ها برابر با 4.9 گرم است و بسیار ناچیز است.

 

صدایی با کیفیت و با جزئیات بشنوید

هندزفری Lenovo X18 دارای درایورهای 6 میلی متری است. با قرار دادن هندزفری ها در گوش می توانید کمتر شدن صداهای اضافی محیط را نیز حس کنید که طراحی خوب و کوچک هندزفری عاملی برای تأثیر گذاشتن روی این موضوع نیز هست. در هندزفری Lenovo X18 از تکنولوژی AAC استفاده شده است که باعث رمزگشایی موسیقی و صدا می شود و آن را بهتر شناسایی کرده و به گوش کاربر می رساند. در نتیجه شما موسیقی خیلی بهتری را خواهید شنید که جزئیات در آن به خوبی به گوش شما می رسند.

 

پنل های لمسی برای کنترل موسیقی و حجم صدا

هر یک از هندزفری ها دارای پنل های لمسی هستند که با استفاده از آن ها می توان کنترل عملکرد هندزفری را به دست گرفت. اگر موسیقی در حال پخش باشد، می توانید با یکبار لمس هر کدام از هندزفری ها (پنل لمسی هندزفری ها) موسیقی در حال پخش را قطع کنید و با دوباره انجام دادن این کار، موسیقی را پخش کنید. این فرایند هنگام تماس نیز بر قرار است و می توانید پس از دریافت تماس، با یکبار لمس پنل، تماس خود را پاسخ دهید و به مکالمه بپردازید و پس از اتمام مکالمه، با تکرار این کار، تماس را قطع نمایید. این دو مرحله ای که گفته شد برای هر دو هندزفری قابل اجرا است. اما برای کنترل موسیقی این دستورالعمل ها متفاوت خواهد شد.

با دو بار لمس پنل هندزفری چپ می توانید موسیقی را به ترک قبلی بزنید و با دوبار لمس پنل گوشی سمت راست هم می توانید موسیقی را به ترک بعدی بزنید. برای اینکه بتوانید حجم صدا را کنترل کنید، باید سه بار پنل لمسی را بزنید. برای کاهش حجم صدا، گوشی سمت چپ را سه بار و برای افزایش حجم صدا، گوشی سمت راست را نیز سه بار بزنید.

فعال کردن دستیار صوتی نیز با نگهداشتن دو ثانیه ای گوشی سمت چپ صورت می گیرد.

 

باتری و کیس شارژ

باتری ایرفون های لنوو X18 در حدود یک ساعت به طور کامل شارژ می شوند و تقریباً حدود 4 ساعت، بسته به موسیقی و حجم صدایی که گوش می کنید، شما را همراهی می کنند و به پخش موسیقی برای شما می پردازند؛ البته این عدد برای مکالمه به حدود 5 الی 7 ساعت نیز خواهد رسید که تمامی این تخمین ها بسته به حجم صدایی است که با آن به گوش دادن صدا می پردازید؛ و همگی اعداد بالا در شرایط آزمایشگاهی تست شده اند. این مورد را در نظر بگیرید که به دلیل ابعاد بسیار کم ایرفون ها و فاصله بسیار زیاد آن ها از دهان، کیفیت مکالمه تعریفی ندارد و صدای شما با کیفیت بالا و و ضوح خوبی به گوش مخاطب نمی رسد. بنابراین اگر قصد شما برای خرید هندزفری، داشتن مکالمه ای بی نقص نیز هست، این هندزفری به شما توصیه نمی شود.

اما برای اتصالی با ثبات تر و پایدارتر، هندزفری از تکنولوژی FPC استفاده کرده تا در نهایت بتوانید کیفیت بهتری را از این حیث داشته باشید.

کیس شارژ Lenovo X18 دارای یک باتری 300 میلی آمپرساعتی است که می تواند حدود 5 بار ایروفن ها را شارژ نماید و به طور کلی با در نظر گرفتن ظرفیت کیس شارژ امکان کار با هندزفری تا 24 ساعت برای شما فراهم می شود. با 2 ساعت شارژ کیس هندزفری، ظرفیت آن تکمیل خواهد شد. این را نیز باید افزود که ظرفیت باتری های تعبیه شده برای ایرفون ها برابر با 40mAh هستند. برای شارژ کردن هر کدام از ایرفون ها حدود 1 ساعت زمان نیاز دارید تا که ظرفیت باتری آن ها کامل شود. این مدت زمان برای شارژ شدن کیس و ایرفون، در مقایسه با محصولات دیگر، سرعت بالایی محسوب می شود که از مزیت های Lenovo X18 است.

 

استفاده از بلوتوث نسخه 5.0 برای عملکردی بهتر

هندزفری لنوو ایکس 18 دارای بلوتوث نسخه 5 است. با استفاده از این هندزفری می توان تا فاصله حدوداً 10 متری (بدون هیچ مانعی بین هندزفری و گوشی) بدون افت کیفیت صدا را شنید و به موسیقی گوش داد.

این را نیز در نظر داشته باشید که هندزفری Master در این هندزفری، گوشی سمت چپی آن است، به همین دلیل اگر می خواهید تنها از یکی از گوشی ها استفاده کنید، باید هندزفری سمت چپی را بردارید. با خارج کردن هندزفری ها از کیس شارژ، آن ها به طور خودکار روشن خواهند شد و می توانید به صورت سریع تر هندزفری را به گوشی متصل کنید.

 

استاندارد IPX4

برای اینکه بتوانید با خیال راحت تری از این هندزفری استفاده نمایید، شرکت لنوو این هندزفری را با قابلیت IPX4 ارائه نموده است که هنگام ورزش نیز بتوانید از آن استفاده کنید و هندزفری در برابر عرق کردن و رطوبت مقاوم باشد.

 

اقلام همراه

در بسته بندی کالا یک کابل شارژ و یک دفترچه راهنما نیز وجود دارد. علاوه بر این ها دو جفت سرگوشی نیز در ابعاد مختلف نیز قرار داده شده است تا بتوانید استفاده راحت تری داشته باشید.

 

آیا می توان هرکدام از هندزفری ها را به صورت جداگانه استفاده کرد؟

شما می توانید فقط از یک هندزفری به تنهایی استفاده نمایید که آن هم هندزفری Master (ایرفون سمت چپی) لنوو X18 است.

img

جزئیات فنی محصول

  • بهره مندی از FPC برای ثبات بهتر اتصال
  • پنل های لمسی برای کنترل موسیقی
  • بهره مندی از استاندارد IPX4
  • وزن هر هندزفری = 4.9 گرم

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

4 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
mamadali2020
۷ بهمن ۱۴۰۰
۲۵۳,۵۰۰ تومان
۲۹۶,۵۰۰ تومان
2
photo
sinasaboori
۲۲ دی ۱۴۰۰
۴۴۱,۰۰۰ تومان
۱۰۹,۰۰۰ تومان
3
photo
ssss44
۳ دی ۱۴۰۰
۲۱۰,۰۰۰ تومان
۳۴۰,۰۰۰ تومان
4
photo
66_feri
۵ آذر ۱۴۰۰
۴۴۱,۰۰۰ تومان
۱۰۹,۰۰۰ تومان