پاور بانک یوسمز مدلpower bank pb9 mini با ظرفیت 10000میلی آمپر ساعت Usams PB9 Mini powerbank 10000 Mah
شروع قیمت از : ۵,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۲۶۰,۰۰۰ تومان
  • 50 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه
  • 30%

    بازگشت بید غیربرنده ها

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

شارژر همراه «یوسمز» مدل «PB9 mini» با ظرفیت اسمی 10000 میلی‌آمپرساعت و وزن 190 گرم دارای یک باتری لیتیوم پلیمری بوده که باعث عمر بیشتر آن و کمتر شدن وزن این پاوربانک شده است. ولتاژ ورودی این پاوربانک 5 ولت و ولتاژ خروجی آن نیز 5 ولت است. ابعاد این پاوربانک 94x64x23 میلی‌متر بوده که یکی از کوچکترین پاوربانک‌های موجود در بازار است و به راحتی می‌توانید آن را در جیب و یا کیف خود قرار دهید و به‌سادگی آن را حمل کنید. این پاوربانک قادر است بسیاری از گوشی‌ها را و تبلت‌ها را با شدت جریان 2 آمپر به صورت سریع شارژ نماید. میزان شارژ پاوربانک Usams PB9 mini با استفاده از نشانگر LED نمایش داده می شود.این دستگاه قابلیت شارژ دو دستگاه به طور همزمان را از دو خروجی خود دارد. اگر قصد خرید یک پاوربانک جمع‌و‌جور و سبک را دارید این دستگاه می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Kingparsa
مبلغ پیشنهادی : ۶۸,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۹۲,۰۰۰ تومان
۳۰ فروردین ۱۳۹۹
Mohammadkazemi22
مبلغ پیشنهادی : ۹,۹۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۲۵۰,۱۰۰ تومان
۱۴ فروردین ۱۳۹۹
Bahar_s
مبلغ پیشنهادی : ۶۸,۴۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۹۱,۶۰۰ تومان
۴ فروردین ۱۳۹۹
alitaheri
مبلغ پیشنهادی : ۴۱,۶۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۲۱۸,۴۰۰ تومان
۲ فروردین ۱۳۹۹