کانسیلر میبلین

MAYBELLINE instant-age-rewind-eraser-dark-circles-concealer

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

کانسیلر میبلین ایج ریوایند برنده جایزه بهترین زیبایی در سالن Allure برای سال ۲۰۱۸ در بهار زیبایی شده است. کانسیلر میبلین ایج ریوایند instant-age-rewind-eraser-dark-circles-concealer در زمان استفاده شدن موجب تابیدن و تازه تر نشان دادن اطراف چشم می شود. این مخفی کننده بسیار با کیفیت برای بخشهای سیاه زیر چشم و خطوط زیر چشم استفاده می شود که بلافاصله بعد مصرف باعث ایجاد یک چشم درخشان و با طراوت می شود.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

5 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
Bahman007
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
۳۰۰ تومان
۱۵۹,۷۰۰ تومان
2
photo
Hadi_khadem
۲۰ خرداد ۱۳۹۹
۲۷,۶۰۰ تومان
۱۳۲,۴۰۰ تومان
3
photo
hasti_z
۱۴ فروردین ۱۳۹۹
۵۷,۶۰۰ تومان
۱۰۲,۴۰۰ تومان
4
photo
emrankhan
۲۸ اسفند ۱۳۹۸
۲۰۰ تومان
۱۵۹,۸۰۰ تومان
5
photo
sefoora
۲۷ اسفند ۱۳۹۸
۳۰,۴۸۰ تومان
۱۲۹,۵۲۰ تومان