کارت حافظه microsdxc سامسونگ مدل evo plus کلاس 10 استاندارد uhs-i u3 سرعت 100mbps ظرفیت 64 گیگابایت SAMSUNG- UHS-I U3 Class 10 100MBps microSDXC Card 64GB
شروع قیمت از : ۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۷۰,۰۰۰ تومان
  • 50 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه
  • 30%

    بازگشت بید غیربرنده ها

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این مدل از کارت حافظه‌های «سامسونگ» microSD بوده و 64 گیگابایت ظرفیت دارد. سرعت خواندن اطلاعات در مدل «Evo Plus» از سری محصولات سامسونگ 100 مگابایت برثانیه است. همچنین سرعت نوشتن اطلاعات در این مدل هم 60 مگابایت برثانیه خواهد بود. ابعاد این کارت حافظه به ترتیب طول، عرض و ضخامت 15، 11 و 1 میلی‌متر هستند. بنابراین خیالتان راحت باشد که مدل Evo Plus از سری محصولات سامسونگ علاوه بر دوربین‌های GoPro با اکثر گوشی‌های موبایل، تبلت، دوربین‌های ورزشی و دیگر لوازم از این قبیل که درگاه کارت حافظه در آن‌ها microSD باشد، سازگاری خواهد داشت.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
hoseinchevy
مبلغ پیشنهادی : ۱۸۲,۷۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : -۱۲,۷۵۰ تومان
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
parsarko
مبلغ پیشنهادی : ۳۰,۲۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۳۹,۸۰۰ تومان
۳۰ فروردین ۱۳۹۹
jamshid
مبلغ پیشنهادی : ۴۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۶۹,۵۵۰ تومان
۱۷ فروردین ۱۳۹۹
hamed3304
مبلغ پیشنهادی : ۶۴,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۰۶,۰۰۰ تومان
۱۳ فروردین ۱۳۹۹
Omfa
مبلغ پیشنهادی : ۶۷,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۰۳,۰۰۰ تومان
۱۰ فروردین ۱۳۹۹
alireza_bahreyni
مبلغ پیشنهادی : ۱۰,۶۴۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۵۹,۳۶۰ تومان
۲۸ اسفند ۱۳۹۸