شارژر فندکی آیوان مدل CC13 به همراه کابل لایتنینگ

CC13 Aivan

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

شارژ فندکی  «آیوان» (iVON) مدل CC13 از سری شارژرهای فندکی این برند است که با ارزش خرید بالا روانه بازار شده است. ارزش خرید بالای این محصول را می‌توان مدیون وجود نسخه سوم از فناوری کوالکام در این محصول دانست. با توجه به این فناوری است که این شارژر فندکی می‌تواند در ولتاژهای متنوع، شدت جریان متنوعی را به دستگاه وارد کند و از این طریق شارژ سریع را امکان‌پذیر کند. همراه با این محصول، کابل لایتنینگی به بازار عرضه شده است تا بتوانید از آن برای شارژر محصولات اپل استفاده کنید؛ البته می‌توانید با اتصال کابل‌های دیگر به این شارژر فندکی، سایر گوشی‌ها و لوازم جانبی را هم شارژ کنید. این کابل لایتنینگ طولی برابر با 1 متر و ارزش خرید بالایی را برای این محصول به دنبال دارد. این محصول دارای استانداردهای دارای استانداردهای CE و RoHS است تا به محصولی کامل تبدیل شود. بنابراین، اگر به دنبال شارژر فندکی کامل هستید، خرید CC13 را به عنوان یکی از انتخاب‌هایتان در نظر داشته باشید.

 

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

10 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
arion61
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
۲۰,۶۰۰ تومان
۱۲۹,۴۰۰ تومان
2
photo
M1max
۳ تیر ۱۳۹۹
۱۰۲,۸۵۰ تومان
۴۷,۱۵۰ تومان
3
photo
Hadi_khadem
۱۳ خرداد ۱۳۹۹
۱۰,۷۵۰ تومان
۱۳۹,۲۵۰ تومان
4
photo
MMHajari
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
۱,۰۵۰ تومان
۱۲۸,۹۵۰ تومان
5
photo
sepehr
۲۵ فروردین ۱۳۹۹
۱۳,۹۵۰ تومان
۱۱۶,۰۵۰ تومان
6
photo
ata_m
۱۹ فروردین ۱۳۹۹
۲,۷۰۰ تومان
۱۲۷,۳۰۰ تومان
7
photo
hamed3304
۱۲ فروردین ۱۳۹۹
۱۶,۰۵۰ تومان
۱۵۳,۹۵۰ تومان
8
photo
hamed3304
۱۱ فروردین ۱۳۹۹
۵,۸۵۰ تومان
۱۶۴,۱۵۰ تومان
9
photo
ali007
۳ فروردین ۱۳۹۹
۱۰,۳۰۰ تومان
۱۵۹,۷۰۰ تومان
10
photo
Maria
۲۷ اسفند ۱۳۹۸
۱۰ تومان
۱۶۹,۹۹۰ تومان