کابل تبدیل USB به لایتنینگ آیوان کد CA-59 طول 1 متر

USB Cable IVON CA-59 1 m

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

کابل تبدیل USB به لایتنینگ مدل « CA-59» از سری کابل‌های بادوام شرکت «آیوان» (iVON) است. طول این کابل برابر با 100 سانتی‌متر و برای دستگاه‌های مجهز به درگاه لایتنینگ و گوشی‌های اپل مناسب است. روکش این کابل از نوع بافته شده است که از استحکام خوبی برخوردار است و در برابر گره خوردن و کشیدگی مقاوم است. شدت جریان عبوری برای این کابل برابر با 2.4 آمپر است و از آن می توان برای شارژ کردن تبلت نیز استفاده کرد. همچنین با داشتن این کابل امکان انتقال اطلاعات یعنی به اشتراک گذاشتن انواع فایل‌های خود را با سرعت بالا خواهید داشت.این کابل دارای استانداردهای CE ، FCC است و این نشان‌دهنده کیفیت بالای این کابل است. طول 1 متری این کابل برای افرادی مناسب است که می‌خواهند کابلشان را همیشه به همراه داشته باشند. این کابل سبک و قابل انعطاف به شما اجازه میدهد که در هر جایی از منزل یا محل کار از آن استفاده کنید.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

2 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
Mataheraghdam
۷ مرداد ۱۳۹۹
۱,۴۵۰ تومان
۹۸,۵۵۰ تومان
2
photo
Mohammadkazemi22
۲۰ فروردین ۱۳۹۹
۳۰۰ تومان
۹۹,۷۰۰ تومان