ریمل اچ سی با اثر بلندکنندگی

HC MASCARA

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده
  • امکان استفاده از بید هدیه

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

حصولات تخصصی پوست و زیبایی اچ سی (HC) با شعاری تحت عنوان ( مجموعه ای از محصولات با اثری مشابه یک جراحی زیبایی در مراقبتهای پوستی روزمره شما!) همواره در تلاش است زیبایی و سلامت پوست شما را به بالاترین سطح خود برساند. به این صورت که محصولاتی را با دو اثر فوری و بلند مدت، به شما عرضه کرده است و شما تنها 15 دقیقه پس از  استفاده ، با دیدن نتایجی شگفت آور برای ادامه درمان تا بروز نتایج طولانی مدت، تشویق شده و به سادگی به گروه بزرگ مصرف کنندگان این محصولات ایتالیایی در سراسر دنیا خواهید پیوست. ریمل HC با اثر بلندکنندگی فوری موجب افزایش رشد مژه ها شده و آنها را بلندتر و ضخیم تر می کند. این ریمل با بافت کرمی همراه با کربن سیاه جهت مشکی تر شدن و حجم دهندگی مژه ها به چشمانتان نگاهی نافذ و عمیق می بخشد از طرفی این محصول که توسط متخصصین چشم پزشک تایید شده است، بدون مواد عطری و بدون ایجاد حساسیت بوده و مناسب افرادی است که از لنزهای تماسی استفاده می کنند. همچنین در اولین استفاده، تا 30 % مژه هایی بلندتر و تیره تر و  پس از یک ماه، 0/7 میلی متر افزایش طول مژه خواهید داشت که به دلیل دارا بودن فرمولاسیون خاص، مانع از بهم چسبیدن مژه ها می شود. از ترکیبات موثر در این ریمل می توان به Croda Sonew اشاره کرد این ماده پلی پپتایدهای گرفته شده از پروتئین گندم است که غنی از اسیدهای آمینه گوگرد بوده جهت بهبود ساختار مژه، افزایش قوام مژه و تقویت خواص پروتئینی آن، در نتیجه ساختار مژه را تقویت و محکم تر کرده و باعث درخشش باور نکردنی مژه می شود. از طرفی Musol 20 از دیگر ترکیبات به کار رفته در آن، یک ماده فعال بدست آمده از دیواره های سلولی شکر و پروتئین باعث رشد مژه می شود و ضخامت و مقاومت آن را بیشتر می کند و یک لایه نرم بر سطح مژه ها برای نگه داشتن رطوبت و انعطاف پذیری آنها ایجاد می کند.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

1 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
Mohammadkazemi22
۲۱ فروردین ۱۳۹۹
۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان