شارژ دیواری زاکسلانگ مدل g31 ZAXLONG G31 CHARGER
شروع قیمت از : ۱۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  • 150 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • 20%

    بازگشت بید غیربرنده ها

شارژر دیواری «Zaxlong» (زاکسلانگ) مدل «G31» از سری شارژرهای دیواری این شرکت است که با طراحی مطلوب روانه بازار شده است. این شارژر دیواری دارای ولتاژ ورودی 100 تا 240 ولت است؛ بنابراین، میتوانید این شارژر دیواری را با خیال راحت به پریز برق منزل یا محل کارتان بزنید. شدت‌جریان خروجی در این محصول زاکسلانگ 2.1 آمپر است؛ به همین دلیل می‌توانید با استفاده از آن تبلت را شارژ کنید. البته همیشه می‌توانید با استفاده از این شارژر دیواری گوشی‌های هوشمندتان را با سرعت مطلوبی شارژ کنید. روی این شارژر دیواری یک درگاه USB دیده می‌شود که با استفاده از کابل شارژ می‌توانید انواع گوشی و گجت‌هایتان را به آن متصل کنید. از سوی دیگر یک کابل متصل به بدنه از نوع microUSB هم در این شارژر وجود دارد که با استفاده از آن قادر خواهید بود بدون هیچ کابل یا واسطه‌ای گوشی‌ موبایل‌تان را شارژ کنید. گفتنی است شارژر دیواری G31 دارای استاندارد CE و FCC است که نشان از کیفیت ساخت مطلوب آن دارد. از آنجا این که این شارژ وزن کم و ابعاد جمع‌وجوری دارد، می‌توانید همیشه آن را با خود به همراه داشته باشید.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
fazel_akhondi
مبلغ پیشنهادی : ۱,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۴۹,۰۰۰ تومان
۲۷ خرداد ۱۳۹۹
Mohammadkazemi22
مبلغ پیشنهادی : ۴۸,۱۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۰۱,۹۰۰ تومان
۲۱ فروردین ۱۳۹۹