کارت حافظه microsdxc سن دیسک مدل ultra a1 کلاس 10 استاندارد uhs-i سرعت 100mbps ظرفیت 64 گیگ Sandisk Ultra A1 UHS-I Class 10 100MBps microSDXC Card With Adapter 64GB
شروع قیمت از : ۵,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۴۵,۰۰۰ تومان
  • 200 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • 20%

    بازگشت بید غیربرنده ها

کارت حافظه‌ها‌ی «سن‌دیسک»، کلاس 10 بوده و استاندارد سرعت در آن UHS-I U1 است. همچنین این کارت حافظه 128 گیگابایت ظرفیت دارد و microSDXC است. البته همراه با این کارت یک آداپتور SD هم وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانید از آن برای اتصال کارت حافظه به لپ‌تاپ یا کامپیوترتان به طور مستقیم استفاده کرده و به اطلاعات ذخیره شده روی کارت بدون نیاز به کارت‌خوان، دسترسی پیدا کنید. سرعت خواندن اطلاعات در این مدل از محصولات سن‌دیسک 100 مگابایت برثانیه است .مدل «Ultra A1» از سری محصولات سن‌دیسک قابلیت پشتیبانی از فایل‌های باکیفیت را دارد و برای پردازش نیاز به سخت‌افزاری دارند که با آن‌ها سازگار باشد و بتواند با سرعت قابل قبولی اطلاعات را پردازش کند. کارت حافظه‌های کلاس 10 سن‌دیسک یکی از مناسب‌ترین ابزارها برای این کار هستند. این کارت‌ حافظه بدون هیچ‌گونه لگ یا توقفی پشتیبانی می‌کنند. بنابراین اگر به دنبال کارت حافظه‌ای هستید که علاوه بر سرعت بالا درخواندن و نوشتن اطلاعات در برابر ضربه وعواملی از این قبیا مقاومت داشته باشد، مدل Ultra A1 انتخاب مناسبی خواهد بود.

جزییات محصول در این قسمت درج خواهد شد.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Mohammadkazemi22
مبلغ پیشنهادی : ۲۵,۹۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۱۹,۰۵۰ تومان
۲۸ فروردین ۱۳۹۹
miti100bo
مبلغ پیشنهادی : ۲۶,۲۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۱۸,۸۰۰ تومان
۲۶ فروردین ۱۳۹۹
Hassanh
مبلغ پیشنهادی : ۱۷,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۲۸,۰۰۰ تومان
۲۳ فروردین ۱۳۹۹
artimis
مبلغ پیشنهادی : ۳۵,۷۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۹۴,۳۰۰ تومان
۱۴ فروردین ۱۳۹۹
mina73
مبلغ پیشنهادی : ۱۰,۸۹۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۱۹,۱۱۰ تومان
۲۳ اسفند ۱۳۹۸