ادو تویلت مردانه پینوسیلوستر مدل Rainforest حجم 125 میلی لیتر

Pino Silvestre Rainforest Eau de toilette for men 125ml

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده
  • امکان استفاده از بید هدیه

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

عطرهای مردانه خنک و معتدل در اکثریت مواقع باب طبع آقایان بوده است. این رایحه های خنک بیشتر مورد استفاده افرادی است که در زمان های کاری خود در جلسات مهم و دیدارهای نیمه رسمی و یا حتی دوستانه شرکت می کنند. از این عطرهای خنک و معتدل در دیدارهای دوستانه بسیار استفاده می شود. گفتنی است که از این رایحه ها می توان در همه جا و هر زمان و در هر چهار فصل سال بخصوص فصول گرم بخصوص تابستان استفاده کرد. ادوتویلت مردانه پینوسیلوستر مدل Rainforest در حجم 125 میلی لیتر عرضه شده و یکی از عطرهایی است که تمامی این استفاده ها و کارایی ها را به همراه دارد. این ادوتویلت از رایحه طبیعت معطر است. ساختار اصلی این عطر را رایحه گیاهان معطر تشکیل می‌دهد.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

1 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
Amirgolden03322
۲۶ فروردین ۱۳۹۹
۴۹,۵۵۰ تومان
۳۵۰,۴۵۰ تومان