هدفون بی سیم کی تی مدل i13 TK Headphone I13
شروع قیمت از : ۴۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۶۵۰,۰۰۰ تومان
  • 200 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه
  • 10%

    بازگشت بید غیربرنده ها

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

برای افرادی که علاقه دارند موزیک را به حالت بلوتوث و با کیفیت بالا بشنود هندزفری KT با نام I13 وجود دارد. این تکنولوژی که قدرت بی سیم واقعی را به صورت استریو به شما نشان می دهد. می تواند هم زمان به دو دستگاه متصل شده و مکالمه ای بی نظیر را برای شما به ارمغان آورد. در قسمت پشتی هرکدام از هندزفری ها یک پنل لمسی گنجانده شده است که با زدن یک ضربه pause با زدن 2ضربه کنترل میزان صدا و با زدن سه ضربه به آهنگ بعد و قبل دست پیدا میکنید و به راحتی و تنها با لمسی کوتاه به سرعت عمل می کند و جایگزین کلید روی هندزفری های متداول امروزی شده است. از خصوصیات دیگر این هدفون می توان به touch using siri که امکان استفاده از سیری با نگه داشتن قسمت لمسی هندزفری باشد و باتری هدفون و داکت مجهز به سیستم حفاظت باتری است که هنگام شارژ کامل روند شارژ شدن قطع میشود، اشاره کرد. همچنین دارای آخرین نسخه بلوتوث 5.0، که باعث شده تا مسافت بیشتری را پشتیبانی کند.این هندزفری دارای کیفیت HIFI عالی است و بطور اتوماتیک هندزفری ها به هم جفت میشوند . لازم به ذکر است که هندزفری ها هرکدام بصورت مجزا نیز قابل استفاده است . همچنین صدای این محصول با کیفیت true stereo می باشد

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
armanzolfaghari
مبلغ پیشنهادی : ۱۰۸,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۵۴۲,۰۰۰ تومان
۲۶ مرداد ۱۳۹۹
jana
مبلغ پیشنهادی : ۹,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۶۴۱,۰۰۰ تومان
۲۸ تیر ۱۳۹۹
Auction_Queen
مبلغ پیشنهادی : ۱۰۰,۷۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۵۴۹,۲۵۰ تومان
۱۱ خرداد ۱۳۹۹
Jimy4art
مبلغ پیشنهادی : ۹۰,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۵۶۰,۰۰۰ تومان
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
Elmenter
مبلغ پیشنهادی : ۲۷۴,۰۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۳۷۵,۹۵۰ تومان
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
sepehr
مبلغ پیشنهادی : ۵۶,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۵۹۴,۰۰۰ تومان
۲۷ فروردین ۱۳۹۹