شارژر فندکی آیوان مدل cc18 به همراه کابل لایتنینگ IVON cc18 Charger
شروع قیمت از : ۵,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۷۰,۰۰۰ تومان
  • 50 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه
  • 30%

    بازگشت بید غیربرنده ها

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

شارژ فندکی مدل CC18  محصولی از شرکت «آیوان» (iVON) که با دو درگاه خروجی USB طراحی و روانه بازار شده است. مانند بسیاری از شارژرهای فندکی، ولتاژ ورودی 12-24 ولت است. حداکثر شدت جریان خروجی این محصول برابر با 3.1 آمپر است و می تواند علاوه بر گوشی های موبایل برای شارژ تبلت هم از آن استفاده کرد. همراه با این محصول، کابل لایتنینگی به بازار عرضه شده است تا بتوانید از آن برای شارژر محصولات اپل استفاده کنید؛ البته می‌توانید با اتصال کابل‌های دیگر به این شارژر فندکی، سایر گوشی‌ها و لوازم جانبی را هم شارژ کنید. کابل لایتنینگ ارائه شده همراه این شارژر فندکی، طولی برابر با 1 متر و ارزش خرید بالایی را برای این محصول به دنبال دارد. گفتنی است که این محصول دارای استانداردهای CE و RoHS است تا به محصولی کامل تبدیل شود. شارژر فندکی مدل CC18 از سری شارژرهای فندکی شرکت آیوان است که از کیفیتی خوبی برخوردار است و با ارزش خرید بالا به بازار ارائه شده است.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Mataheraghdam
مبلغ پیشنهادی : ۲۴,۸۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۴۵,۲۰۰ تومان
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
jana
مبلغ پیشنهادی : ۱۴,۱۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۵۵,۹۰۰ تومان
۲۱ تیر ۱۳۹۹
Ksraam
مبلغ پیشنهادی : ۹,۶۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۶۰,۴۰۰ تومان
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
ata_m
مبلغ پیشنهادی : ۲۵,۳۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۴۴,۶۵۰ تومان
۲۳ فروردین ۱۳۹۹