شارژر فندکی آیوان مدل CC18 به همراه کابل لایتنینگ

IVON cc18 Charger

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده
  • امکان استفاده از بید هدیه

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

شارژ فندکی مدل CC18  محصولی از شرکت «آیوان» (iVON) که با دو درگاه خروجی USB طراحی و روانه بازار شده است. مانند بسیاری از شارژرهای فندکی، ولتاژ ورودی 12-24 ولت است. حداکثر شدت جریان خروجی این محصول برابر با 3.1 آمپر است و می تواند علاوه بر گوشی های موبایل برای شارژ تبلت هم از آن استفاده کرد. همراه با این محصول، کابل لایتنینگی به بازار عرضه شده است تا بتوانید از آن برای شارژر محصولات اپل استفاده کنید؛ البته می‌توانید با اتصال کابل‌های دیگر به این شارژر فندکی، سایر گوشی‌ها و لوازم جانبی را هم شارژ کنید. کابل لایتنینگ ارائه شده همراه این شارژر فندکی، طولی برابر با 1 متر و ارزش خرید بالایی را برای این محصول به دنبال دارد. گفتنی است که این محصول دارای استانداردهای CE و RoHS است تا به محصولی کامل تبدیل شود. شارژر فندکی مدل CC18 از سری شارژرهای فندکی شرکت آیوان است که از کیفیتی خوبی برخوردار است و با ارزش خرید بالا به بازار ارائه شده است.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

4 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
Mataheraghdam
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
۲۴,۸۰۰ تومان
۱۴۵,۲۰۰ تومان
2
photo
jana
۲۱ تیر ۱۳۹۹
۱۴,۱۰۰ تومان
۱۵۵,۹۰۰ تومان
3
photo
Ksraam
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
۹,۶۰۰ تومان
۱۶۰,۴۰۰ تومان
4
photo
ata_m
۲۳ فروردین ۱۳۹۹
۲۵,۳۵۰ تومان
۱۴۴,۶۵۰ تومان