شارژر همراه اوی مدل p8k ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت Awei P8K 10000mAh Power Bank
شروع قیمت از : ۳۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۲۸۰,۰۰۰ تومان
  • 200 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

همیشه و همه جا در دنیای امروزی نیاز به یک دستگاه حامل شارژ الکترونیکی برای وسایلی چون گوشی و تبلت مورد نیاز است. این نیاز هم به دلیل استفاده بسیار زیاد یا دائم از این وسایل به وجود آمده است. شارژر همراه اوی مدل P8K با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت، یکی از همین وسایلی است که ما می توانیم توسط آن ها شارژ به همراه داشته باشیم. به این شارژرهای همراه پاوربانک هم می گویند. این شارژر همراه، یک پاوربانک ساده نیست و دارای دو خروجی سیمی با سه سری مختلف، Type-C، خروجی USB و یک میکرو اس دی برای شارژ شدن. با این شارژر همراه می توان سه دستگاه را با هم شارژ کرد. بدنه این شارژرهمراه از پلاستیک مقاوم است و دارای خروجی هایی با جریان های 2.1 و 2 میلی آمپر ساعت است.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Hadi_khadem
مبلغ پیشنهادی : ۳۷,۵۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۲۴۲,۵۰۰ تومان
۱۷ خرداد ۱۳۹۹
Hoseinboy853711979
مبلغ پیشنهادی : ۱۸۸,۴۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۹۱,۶۰۰ تومان
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹