شارژر همراه اوی مدل P8K ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

Awei P8K 10000mAh Power Bank

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

همیشه و همه جا در دنیای امروزی نیاز به یک دستگاه حامل شارژ الکترونیکی برای وسایلی چون گوشی و تبلت مورد نیاز است. این نیاز هم به دلیل استفاده بسیار زیاد یا دائم از این وسایل به وجود آمده است. شارژر همراه اوی مدل P8K با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت، یکی از همین وسایلی است که ما می توانیم توسط آن ها شارژ به همراه داشته باشیم. به این شارژرهای همراه پاوربانک هم می گویند. این شارژر همراه، یک پاوربانک ساده نیست و دارای دو خروجی سیمی با سه سری مختلف، Type-C، خروجی USB و یک میکرو اس دی برای شارژ شدن. با این شارژر همراه می توان سه دستگاه را با هم شارژ کرد. بدنه این شارژرهمراه از پلاستیک مقاوم است و دارای خروجی هایی با جریان های 2.1 و 2 میلی آمپر ساعت است.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

2 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
Hadi_khadem
۱۷ خرداد ۱۳۹۹
۳۷,۵۰۰ تومان
۲۴۲,۵۰۰ تومان
2
photo
Hoseinboy853711979
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
۱۸۸,۴۰۰ تومان
۹۱,۶۰۰ تومان