ادو تویلت مردانه دسکوارد هی وود

DSQUARED2 He Wood

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

هی وود عطری بسیار مردانه و با پرستیژ است. عطر و بویی با رایحه قالب چوب و ایده آل برای شروع یک ماجراجویی جدید. در ساخت رایحه این عطر از تلفیق سه دسته روایح زمینی، چوبی و گلی استفاده شده است. حضور نت های گل بنفشه شروعی بی نظیر در ساختار رایحه آغازین ایجاد نموده است. شما می توانید از این عطر در هر موقعیتی استفاده کنید و از وجود آن به عنوان همراهی همیشگی لذت ببرید. رایحه این ادوتویلت به قدری چوبی است که شما می توانید با استشمام رایحه آن خود را در یک جنگل انبوه تصور کنید.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

1 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
Mohammadkazemi22
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
۲۰۱,۶۰۰ تومان
۹۳۸,۴۰۰ تومان