پنکیک کاپریس سری wet and dry مدل m36 Caprice Wet And Dry Powder M33
شروع قیمت از : ۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۴۰,۰۰۰ تومان
  • 200 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه
  • 10%

    بازگشت بید غیربرنده ها

شرکت کاپریس «Caprice» فرانسه در سری پنکیک‌های خود محصولی دوکاره‌ای را تولید کرده که به نام پنکیک خشک و مرطوب «Wet And Dry » شناخته شده است. این محصول برای استفاده بر روی پوست خشک و مرطوب مناسب است؛ این پنکیک بر روی پوست تمیز و آماده‌ی آرایش به عنوان پنکیک مناسب و همچنین برای کسانی که صورتشان نم دارد و شسته شده به عنوان کرم پودر مورد استفاده خواهد بود. همچنین اگر بخواهیم از آن به عنوان کرم پودر استفاده کنیم به غیر از خیس کردن صورت می‌توان با پد خیس هم این کار را انجام داد. شرکت کاپریس «Caprice» جزو برندهای شناخته شده در زمینه تولید لوازم آرایشی با بهترین مواد اولیه است که تاکنون توانسته با توجه به نیاز مشتری، رضایت آن‌ها را جلب کند. این محصول تولید شده حاوی ویتامین E بوده و استفاده از این ویتامین در پنکیک حکم مرطوب کننده و ضد چروک را دارد. این پنکیک بدون ایجاد ضخامت روی پوست و همچنین با بافت مخملی شکل خود پوست صورت را یکدست می‌کند. کاپریس در سری پنکیک‌های خود مدل «Wet And Dry » با شماره M36 و تن رنگ تیره، مناسب برای انواع پوست را تولید کرده است. Wet And Dry برای افرادی که هم از پنکیک و هم کرم پودر استفاده می‌کنند مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Meysoul
مبلغ پیشنهادی : ۳۶,۴۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۰۳,۶۰۰ تومان
۲۱ تیر ۱۳۹۹
Hadi_khadem
مبلغ پیشنهادی : ۸,۲۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۳۱,۷۵۰ تومان
۶ خرداد ۱۳۹۹
Shooka
مبلغ پیشنهادی : ۳۴,۲۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۰۵,۸۰۰ تومان
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
Jandark
مبلغ پیشنهادی : ۲۰,۰۴۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۱۹,۹۶۰ تومان
۲۴ اسفند ۱۳۹۸