مسواک برقی اورال-بی مدل به همراه سری یدک مدل بسته 2 عددی Vitality Sensitive Clean
شروع قیمت از : ۷۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۵۲۰,۰۰۰ تومان
  • 200 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

شیوه‌ مسواک‌ زدن اهمیت زیادی دارد و فشار بیش از حد مسواک ممکن است موجب از بین‌ رفتن مینای دندان یا تحریک لثه شود. علاوه‌ براین‌ ها مسواک‌ زدن بعضی از نقاط دندان‌ ها که دور از دسترس هستند، به دقت بالایی احتیاج دارد و عموما خرابی دندان‌ ها از همین قسمت‌ ها شروع می‌ شود. سر مسواک برقی با سرعت حرکت بالایی که دارد، بسیار سریع‌ تر و راحت‌ تر از حرکت دست، می‌ تواند پلاک‌ها و جرم‌ های دندان را پاک کند. کمپانی «اورال-بی» (Oral-B) یکی از بزرگ‌ ترین تولید کنندگان محصولات مربوط به شستشوی دهان و دندان بوده و مسواک برقی «Vitality Sensitive Clean» هم یکی از تولیدات این شرکت است. سر این مسواک دارای الیاف نرم مناسب دندان‌ ها و لثه‌ های حساس است و با دو حرکت دورانی و نوسانی به تمیزکردن دندان‌ ها کمک می‌ کند. تلفیق این دو حرکت باعث می‌ شود که حتی دندان‌ های انتهایی و شیارهای بین دندان‌ ها که بسیار مستعد تشکیل پلاک هستند، کاملا تمیز شده و از شروع خرابی دندان از این نقاط جلوگیری شود. انرژی مسواک از باتری قابل‌ شارژ آن تأمین می‌ شود که با یک بار شارژ کردن، تا 7 روز شارژدهی دارد. مدت‌ زمان مسواک‌ زدنی که توسط دندان‌ پزشکان توصیه می‌ شود، حداقل 2 دقیقه است. مسواک برقی اورال-بی با گذشت 2 دقیقه از شروع مسواک‌ زدن، با هشدار لرزشی، زمان مورد نظر را اعلام می‌ کند. بدنه‌ مسواک طراحی ارگونومیکی دارد که دردست‌ گرفتن آن را آسان‌ تر می‌ کند. سر مسواک پس از چند ماه استفاده باید تعویض شود که می‌توان نوع سر مسواک را با توجه به نیاز خود یا توصیه‌ دندان‌ پزشک تغییر داد. به طور خلاصه Oral-B Vitality Sensitive Clean با قابلیت حرکت دورانی و نوسانی، هشدار زمان و سری قابل‌ تعویض، مناسب استفاده‌ روزمره است و می‌ تواند جایگزین مسواک‌ های معمولی شود.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Mohammadkazemi22
مبلغ پیشنهادی : ۴۵۱,۴۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۶۸,۶۰۰ تومان
۱ تیر ۱۳۹۹
jana
مبلغ پیشنهادی : ۱۴۲,۴۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۳۷۷,۶۰۰ تومان
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹