هندزفری ایکس او مدل s31 XO Handsfree S31
شروع قیمت از : ۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۲۰,۰۰۰ تومان
  • 150 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه
  • 15%

    بازگشت بید غیربرنده ها

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.
کمپانی xo یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده هنذزفری میباشد که در طی هفت سال فعالیت خود توانسته است با ارائه هندزفریهای با کیفیت جای خود را در بین مخاطبان این نوع کالا ها باز کند. هندزفری S31 محصولی از کمپانی xo بوده که از کیفیت بسیار مطلوبی بهره می برد و آن را مدیون دامنه فرکانس 20-20khz می باشیم زیرا تمامی صدا های زیر و بم را دریافت کرده تا تمامی سبک های موسیقی را با جزئیات کامل به گوش شنونده برساند سری های این محصول به صورت فلزی طراحی شده اند و این امر باعث شده تا مقاوت آن در برابر ضربه و فشار از سطح بالایی برخوردار باشد.این محصول دقیقا بر اساس ارگونومی گوش طراحی شده است و سری های سیلیکونی این محصول باعث شده تا به راحتی از گوش شما جدا نشود.طول کابل این هندزفری 120 سانتی متر بوده که هرگز برای کاربر محدودیتی ایجاد نمی کند و کاربرآزادانه می تواند از آن استفاده کند.بر روی بدنه این محصول یک قسمت کنترل وجود دارد که به ما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی کنترل موسیقی و تماس هارا برا عهده بگیرید بدون نیاز به منبع پخش.این محصول مجهز به یک میکروفون HD بوده که باعث شده تا بتوانید مکالمه ای شفاف و بدون نویز تجربه کنیم.

 

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
alihad
مبلغ پیشنهادی : ۶۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۱۹,۴۰۰ تومان
۷ تیر ۱۳۹۹
Hadi_khadem
مبلغ پیشنهادی : ۱۵,۴۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۰۴,۵۵۰ تومان
۱۷ خرداد ۱۳۹۹
Jasin91
مبلغ پیشنهادی : ۸۳,۲۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۳۶,۷۵۰ تومان
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
Maria
مبلغ پیشنهادی : ۱۶,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۰۴,۰۰۰ تومان
۱۸ فروردین ۱۳۹۹
emrankhan
مبلغ پیشنهادی : ۱,۶۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۱۸,۴۰۰ تومان
۱۵ فروردین ۱۳۹۹
ben_xoxo
مبلغ پیشنهادی : ۶۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۱۹,۴۰۰ تومان
۱۱ فروردین ۱۳۹۹
ali007
مبلغ پیشنهادی : ۸۲۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۱۹,۱۸۰ تومان
۲۸ اسفند ۱۳۹۸