هارد اکسترنال وسترن دیجیتال ظرفیت 1 ترابایت Western Digital Elements External Hard Drive - 1TB
شروع قیمت از : ۱۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
  • 350 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • 10%

    بازگشت بید غیربرنده ها

هارد دیسک‌ اکسترنال مدل «Elements» محصول شرکت «وسترن دیجیتال» (Western Digital) است. این هارد اکسترنال از طراحی زیبا با ابعاد کوچک و وزن سبک بهره می‌برد و دارای هد 2.5 اینچی است. هارد Elements شباهت زیادی با هارد دیسک‌های سری «مای پاسپورت» (My Passport) شرکت وسترن دیجیتال دارد. طراحی باریک هارددیسک اکسترنال Elements به نحوی است که حس خوبی از ذوق و هنر طراحان را در ذهن متبادر می‌کند و باعث می‌شود از داشتن‌اش به خود ببالید. طراحی باریک این محصول باعث می‌شود به راحتی درون کیف لپ‌تاپ یا کوله‌پشتی قرار بگیرد و حجم زیادی هم اشغال نکند.

هارددیسک Elements از رابط پرسرعت USB 3.0 برای انتقال اطلاعات استفاده می‌کند که به‌صورت تئوریک قادر است اطلاعات را با حداکثر سرعت پنج گیگابیت بر ثانیه (640 مگابایت بر ثانیه) منتقل کند. البته اگر لپ‌تاپی در اختیار دارید که به نسخه‌های قبلی پورت USB مجهز است و تصمیم به تهیه‌ی این هارددیسک گرفته‌اید، نباید هیچ نگرانی‌ای به دل راه دهید؛ چرا که پورت USB3.0 از نسخه‌ی 2.0 و 1.1 هم پشتیبانی می‌کند. این محصول خوش‌ساخت و قابل اطمینان، انرژی مورد نیاز خود را از طریق رابط USB تأمین می‌کند؛ بنابراین نیازی نیست یک آداپتور برق با وزنی اضافی را همیشه همراه خود داشته باشید. قابلیت پشتیبان‌گیری دستی و خودکار و سازگاری با نرم‌افزار امنیتی و انحصاری SmartWare وسترن دیجیتال از دیگر قابلیت‌های این هارد دیسک هستند. هارد Elements از ابتدا برای استفاده در کامپیوترهای ویندوزی (Windows) طراحی شده است و در حالت پیش‌فرض با فایل‌سیستم NTFS ارایه می‌شود. البته کاربران سیستم عامل مک (Mac) هنوز قادرند این هارددیسک را تهیه کرده و به انتخاب خودشان با فایل‌سیستم اختصاصی مک فرمت کنند.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Auction_Queen
مبلغ پیشنهادی : ۷۷۷,۵۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۶۲۲,۵۰۰ تومان
۲۹ مهر ۱۳۹۹
jana
مبلغ پیشنهادی : ۶۳۷,۵۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۹۶۲,۵۰۰ تومان
۱۵ مهر ۱۳۹۹
Hadi_khadem
مبلغ پیشنهادی : ۶۶۴,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۷۳۶,۰۰۰ تومان
۲۹ شهریور ۱۳۹۹
Mohammadkazemi22
مبلغ پیشنهادی : ۸۲۶,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۵۷۴,۰۰۰ تومان
۱۹ شهریور ۱۳۹۹
Mohammadkazemi22
مبلغ پیشنهادی : ۴۶۹,۸۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۴۸۰,۲۰۰ تومان
۲۹ خرداد ۱۳۹۹
Elmenter
مبلغ پیشنهادی : ۵۶۰,۹۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۲۸۴,۰۵۰ تومان
۴ خرداد ۱۳۹۹
AlirezaSN
مبلغ پیشنهادی : ۲۴۲,۲۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۶۰۲,۷۵۰ تومان
۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
Amirgolden03322
مبلغ پیشنهادی : ۲۲۳,۲۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۵۶۶,۸۰۰ تومان
۱۸ فروردین ۱۳۹۹