پنکیک کاپریس سری Wet And Dry مدل M36

Caprice Wet And Dry Powder M33

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

شرکت کاپریس «Caprice» فرانسه در سری پنکیک‌های خود محصولی دوکاره‌ای را تولید کرده که به نام پنکیک خشک و مرطوب «Wet And Dry » شناخته شده است. این محصول برای استفاده بر روی پوست خشک و مرطوب مناسب است؛ این پنکیک بر روی پوست تمیز و آماده‌ی آرایش به عنوان پنکیک مناسب و همچنین برای کسانی که صورتشان نم دارد و شسته شده به عنوان کرم پودر مورد استفاده خواهد بود. همچنین اگر بخواهیم از آن به عنوان کرم پودر استفاده کنیم به غیر از خیس کردن صورت می‌توان با پد خیس هم این کار را انجام داد. شرکت کاپریس «Caprice» جزو برندهای شناخته شده در زمینه تولید لوازم آرایشی با بهترین مواد اولیه است که تاکنون توانسته با توجه به نیاز مشتری، رضایت آن‌ها را جلب کند. این محصول تولید شده حاوی ویتامین E بوده و استفاده از این ویتامین در پنکیک حکم مرطوب کننده و ضد چروک را دارد. این پنکیک بدون ایجاد ضخامت روی پوست و همچنین با بافت مخملی شکل خود پوست صورت را یکدست می‌کند. کاپریس در سری پنکیک‌های خود مدل «Wet And Dry » با شماره M36 و تن رنگ تیره، مناسب برای انواع پوست را تولید کرده است. Wet And Dry برای افرادی که هم از پنکیک و هم کرم پودر استفاده می‌کنند مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

4 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
Meysoul
۲۱ تیر ۱۳۹۹
۳۶,۴۰۰ تومان
۱۰۳,۶۰۰ تومان
2
photo
Hadi_khadem
۶ خرداد ۱۳۹۹
۸,۲۵۰ تومان
۱۳۱,۷۵۰ تومان
3
photo
Shooka
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
۳۴,۲۰۰ تومان
۱۰۵,۸۰۰ تومان
4
photo
Jandark
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
۲۰,۰۴۰ تومان
۱۱۹,۹۶۰ تومان