شارژر فندکی آیوان مدل cc13 به همراه کابل لایتنینگ CC13 Aivan
شروع قیمت از : ۱۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  • 150 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه

شارژ فندکی  «آیوان» (iVON) مدل CC13 از سری شارژرهای فندکی این برند است که با ارزش خرید بالا روانه بازار شده است. ارزش خرید بالای این محصول را می‌توان مدیون وجود نسخه سوم از فناوری کوالکام در این محصول دانست. با توجه به این فناوری است که این شارژر فندکی می‌تواند در ولتاژهای متنوع، شدت جریان متنوعی را به دستگاه وارد کند و از این طریق شارژ سریع را امکان‌پذیر کند. همراه با این محصول، کابل لایتنینگی به بازار عرضه شده است تا بتوانید از آن برای شارژر محصولات اپل استفاده کنید؛ البته می‌توانید با اتصال کابل‌های دیگر به این شارژر فندکی، سایر گوشی‌ها و لوازم جانبی را هم شارژ کنید. این کابل لایتنینگ طولی برابر با 1 متر و ارزش خرید بالایی را برای این محصول به دنبال دارد. این محصول دارای استانداردهای دارای استانداردهای CE و RoHS است تا به محصولی کامل تبدیل شود. بنابراین، اگر به دنبال شارژر فندکی کامل هستید، خرید CC13 را به عنوان یکی از انتخاب‌هایتان در نظر داشته باشید.

 

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
sepehr
مبلغ پیشنهادی : ۱۳,۹۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۱۶,۰۵۰ تومان
۲۵ فروردین ۱۳۹۹
ata_m
مبلغ پیشنهادی : ۲,۷۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۲۷,۳۰۰ تومان
۱۹ فروردین ۱۳۹۹
hamed3304
مبلغ پیشنهادی : ۱۶,۰۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۵۳,۹۵۰ تومان
۱۲ فروردین ۱۳۹۹
ali007
مبلغ پیشنهادی : ۱۰,۳۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۵۹,۷۰۰ تومان
۳ فروردین ۱۳۹۹
Maria
مبلغ پیشنهادی : ۱۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۶۹,۹۹۰ تومان
۲۷ اسفند ۱۳۹۸