ادو تویلت مردانه دیویدف کول واتر ویو حجم 125ml

Davidoff Cool Water Wave For Men

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

همانند افزایش ناگهانی آدرنالین بدن در اثر هیجان، این رایحه جالب توجه شما را مستقیماً در زیبایی های تمام و کمال اقیانوس غوطه ور می کند. این ادوتویلت با رایحه خنک خود تداعی گر برخورد نیرومند موج ها و رایحه اقیانوسی در زمان موج سواری است. با استفاده از این عطر هیجان را حس کرده و نیروی امواج را عمیقاً حس خواهید کرد.
خنکی سرشار این عطر از همان ابتدا از حضور نت های اقیانوسی در کنار گریپ فروت و فلفل سیچوان به خوبی قابل استشمام است. سپس رایحه میانی دربردارنده آکورد آروماتیک سرو کوهی و برگ درخت توس است که با نت های شکوفه پرتقال انرژی این مجموعه را تا حد زیادی تقویت می کند. در نهایت نت های چوبی انرژی زا و پر جنب و جوش، توسط آکورد چوب صندل و نت های اجتناب ناپذیر نعناع هندی احاطه شده و این ترکیب را ماندگار می کنند.
img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

1 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
jana
۵ تیر ۱۳۹۹
۱۵۱,۲۰۰ تومان
۶۵۸,۸۰۰ تومان