دسته بازی آی پگا مدل PG-9120

IPega Mobile GamePad PG-9120

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

iPega PG-9120 یک راه آسان برای تبدیل یک موبایل به یک کنسول بازی واقعی است. دسته بازی iPega PG-9120 یک کنترل بلوتوثی یک طرفه است که بر خلاف سایر نمونه های مشابه این کنترل جدید بدون استفاده از برنامه با iOS سازگار است. به سادگی PG-9120 را به آیفون یا اندروید خود وصل کنید، و گیم پد به طور خودکار دکمه ها را نشان می دهد. این گیم پد برای ارتباطات از بلوتوث 4.0 استفاده می کند و دارای طول تلسکوپی 140*220 میلی متر است. در سمت چپ گیمپد، یک جوی استیک و یک دکمه قدرت وجود دارد. در سمت راست یک سوراخ برای اتصال کابل ها، هدفون ها و از بین رفتن گرما وجود دارد. دسته بازی آیپگا تحت پوشش یک باتری لیتیوم یون با ظرفیت 380 mAh است که تا 20 ساعت کار را از یک شارژر تکمیل می کند و از USB Type-C برای شارژ استفاده می کند. این دسته بسیار مناسب برای بازی PUBG و سایر بازی های مشابه است.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

2 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
kamiarrrr
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
۵۲,۸۰۰ تومان
۲۷۲,۲۰۰ تومان
2
photo
soori_seyedi
۱۵ اسفند ۱۳۹۸
۳۰,۱۵۰ تومان
۲۹۴,۸۵۰ تومان