رژ لب جامد مک ( رنگ به انتخاب شما) Mac Lip Stick
شروع قیمت از : ۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۷۵,۰۰۰ تومان
 • 100 تومان

  گام افزایش قیمت

 • ۲۰,۰۰۰ تومان

  هزینه ارسال

 • ۲۰,۰۰۰ تومان

  سقف قیمت حراجی برای ورود

 • استفاده از بید هدیه
 • 20%

  بازگشت بید غیربرنده ها

رژلب مک : رژلب مک که در بین تمامی خانوم ها در دنیا محبوبیت دارد و دلیل شهرت این برند همان رژلب های بی نظیر با رنگ های بسیار متنوع و کیفیت بسیار بالا است.
رژلب مک ، کرمی ، غنی از رنگدانه های بسیار قوی تهیه شده یعنی تنها با یک دور کشیدن روی لب تاثیر خود را نشان میدهد. و همچنین بدون هیچ درخشش و دارای رنگ مات میباشد.

MAC Lipstick محصول معروف است که MAC را معروف ساخته است. بی شک رژ لب مک شگفت انگیز ترین رژ لب است که همه خواسته های خانم ها در جهان را بر اورده کرده است . رژ لب mac طراحی شده برای اینکه بتواند رنگ دانه های بیشتری را بر روی لب ها ایجاد کند این عمل با پایه ژل که بر روی لبها ذوب میشود بیشتر و بیشتر  نیز میشود با ماندگاری بالا (8 ساعت) است در حالی که احساس راحتی در طول شبانه روز دارد که باعث میشود شما به هیچ وجح ان را از لبهای خود پاک نکنید.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Bahman007
مبلغ پیشنهادی : ۴۰,۳۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۳۴,۶۵۰ تومان
۱۵ شهریور ۱۳۹۹