کابل تبدیل USB به microUSB ایبولی کد AM-12 طول 1 متر

aibaoli

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده
  • سقف قیمت حراجی برای ورود کاربر جدید تا مبلغ

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

کابل تبدیل USB به micro-USB  مدل  AM-14محصولی از شرکت « ایبولی » (Aibaoli) است. طول این کابل برابر با یک متر است و برای افرادی مناسب است که می‌خواهند کابلشان را همیشه به همراه داشته باشند. روکش این کابل از جنس TPE تهیه شده است که در برابر گره خوردن مقاومت خوبی را نشان می دهد. شدت جریان عبوری این کابل برابر با 2.1 آمپر است که قابلیت شارژ باتری انواع گوشی‌های موبایل مجهز به درگاه micro-USB می توان از آن برای شارژ تبلت هم استفاده کرد.  همچنین این امکان برایتان وجود دارد که اطلاعات را با سرعت بالا میان گوشی موبایل، تبلت یا دیگر دستگاه‌های مجهز به درگاه micro-USB با کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود به اشتراک گذاشته و انتقال دهید. کفتنی است که این محصول از شرکت آیوان، دارای استانداردهای CE و RoHS است که آن را به یک محصول کامل تبدیل نموده است.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

2 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
moosa
۱ شهریور ۱۳۹۹
۴۵۰ تومان
۸۹,۵۵۰ تومان
2
photo
alirezarahmati
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
۱,۰۰۰ تومان
۸۹,۰۰۰ تومان