شارژر دیواری دینیک مدل dn-227 به همراه کابل microusb dinic DN-227
شروع قیمت از : ۱,۲۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • 200 تومان

  گام افزایش قیمت

 • ۲۰,۰۰۰ تومان

  هزینه ارسال

 • ۳۵,۰۰۰ تومان

  سقف قیمت حراجی برای ورود

 • 20%

  بازگشت بید غیربرنده ها

با استفاده از مدل «DN-227» از سری شارژرهای دیواری‌ «دینیک» (DINIC) می‌توانید باتری گوشی موبایل خود را شارژ کنید. شدت‌جریان خروجی 2.4 را می‌توان مهم‌ترین ویژگی‌ این محصول دانست. این ویژگی‌ باعث می‌شود که دستگاه‌های هوشمند سریع‌تر از حد معمول شارژ شوند. شارژرDN-227 دارای دو درگاه خروجی USB است و می‌تواند باتری گوشی موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال، موزیک‌پلیر و... را سریع شارژ کند. برای استفاده از این شارژر کافی است آن را به‌طور مستقیم به پریز برق خانه یا محل کارتان متصل کنید؛ سپس گوشی موبایل یا دیگر دستگاه‌های سازگار را با استفاده از یک کابل USB به خروجی شارژر متصل کرده و منتظر بمانید تا باتری آن شارژ شود. در این شارژر از مواد نسوز و مقاوم در برابر آتش استفاده شده است همچنین دارای مدار محافظ، در برابر شدت جریان، ولتاژ، دمای بالا و اتصال کوتاه است. دوشاخه‌ی به‌کاررفته در این شارژر هم با پریزهای برق ایران سازگاری دارد. این محصول شرکت DINIC در رنگ سفید و همراه با یک کابل شارژ MicroUSB به بازار عرضه شده است.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته

این کالا تاکنون برنده ای نداشته است.