کانسیلر نارس NARS
شروع قیمت از : ۵۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۵۳۰,۰۰۰ تومان
  • 200 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.
Francois Narsیک عکاس وهنرمند حرفه ای در بخش جنوبی کشور فررانسه متولد شد از همان دوران کودکی علاقمند به مد بود بعد دوران تحصیل وی وارد شهر نیویورک شد و با ایجاد سبک و فشن مدرن و به روز دنیا به سرعت شناخته شد و برند نارس توسط Francois Nars در کشور فرانسه در سال ۱۹۹۴ ثبت گردید. اولین محصولات وی ۱۲ رژ لب بود که به گفته وی الهام گرفته شده از خلاقیت و هنروی که از رنگدانه های تخیلی و بی نظیر وی الهام گرفته و تجلی یافته است . بعد از مدتی به دلیل استقبال فراوان از محصولات وی کم کم شروع به عرضه محصولا دیگر آرایشی نمود. شعار وی این است که سعی کنید جسور باشید و قوانین را بشکنید تا موفق شوید.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته

این کالا تاکنون برنده ای نداشته است.