کابل تبدیل USB به لایتنینگ آیوان مدل 3iP طول 3 متر

IVON USB CABLE 3IP 3m

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده
  • سقف قیمت حراجی برای ورود کاربر جدید تا مبلغ

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

کابل «آیوان» (iVON) مدل «3iP» کابلی لایتنینگ است؛ به این معنی که در یک طرف آن کانکتور USB و در طرف دیگر آن کانکتور لایتنینگ وجود دارد. این کابل با طول 300 سانتی‌متر خود در دسته محصولات کابل‌های سیلیکونی  بلند قرار می‌گیرد. کابل 3iP دارای کانکتورهای مقاوم است که ارزش خرید بالایی به آن داده‌اند. این کابل برای دستگاه‌های مجهز به درگاه لایتنینگ و گوشی‌های اپل مناسب است. شما با داشتن این کابل امکان انتقال اطلاعات یعنی به اشتراک گذاشتن انواع فایل‌های خود را خواهید داشت. این اشتراک گذاشتن با دستگاهی انجام می‌شود که دارای درگاه USB باشد. کانکتور این کابل دارای روکش فلزی است که نشان از کیفیت ساخت و دوام بالای این محصول دارد. طول 3 متری این کابل برای افرادی مناسب است که فاصله بسیار زیادی از پریز برق دارند و می‌خواهند در زمان شارژ گوشی از آن استفاده کنند. بنابراین، اگر به دنبال کابلی بلند برای گوشی آیفون یا دیگر محصولات شرکت اپل هستید، کابل لایتنینگ 3iP را به عنوان انتخابی هوشمندانه در نظر داشته باشید.

img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

4 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
arion61
۱۸ شهریور ۱۳۹۹
۵۰۰ تومان
۱۲۹,۵۰۰ تومان
2
photo
jana
۲۴ خرداد ۱۳۹۹
۶,۳۰۰ تومان
۱۲۳,۷۰۰ تومان
3
photo
Mohammadkazemi22
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
۳۱,۸۰۰ تومان
۹۸,۲۰۰ تومان
4
photo
ali007
۱۸ فروردین ۱۳۹۹
۹,۳۰۰ تومان
۱۲۰,۷۰۰ تومان