کرم پودر استی لادر Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup & Perfectionist
شروع قیمت از : ۳۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۶۰۰,۰۰۰ تومان
  • 200 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه
این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.
از ویژگی های این محصول ضد آب بودن، بدون چربی و بدون بو بودن است و از همه مهم تر اینکه این کرم پودر ضد آکنه است؛ بنابراین اگر پوست شما مستعد آکنه است و حتی با بسیاری از کرم پودر های فاقد چربی هم جوش میزنید، این کالا به دلیل دارا بودن موادی ضد آکنه کاملا پوست شما را در برابر آکنه محافظت خواهد کرد. این کرم پودر ضد پیری بوده و به کاهش علائم پیری در طول زمان کمک کند. و همچنین دارای SPF 25 می باشد که این محصول کمک می کند تا در طول روز ، پوست از اشعه های مضر آفتاب محافظت گردد.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
somaye97
مبلغ پیشنهادی : ۵۲,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۵۴۸,۰۰۰ تومان
۱۹ اسفند ۱۳۹۸