کرم پودر نارس

Nars foundation all day luminous

  • اهدای بید هدیه به کاربران بازنده

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

کرم پودر نارس با خاصیت مرطوب کنندگی و شاداب کردن پوست از خسته نشان دادن چهره جلوگیری می کند و همچنین قرمزی و یا تیرگی پوست را پوشش داده و پوستی صاف و یکدست به شما هدیه میدهد، به طور ساده تر تمام انتظاراتی که از یک کرم پودر با کیفیت دارید را میتوانید در کرم پودر نارس جستوجو کنید. کشور مبدا برند : فرانسه دوام تا 16 ساعت پوشش دهی فوق العاده عدم احساس سنگینی روی پوست
img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

1 برنده گذشته

ردیف نام برنده تاریخ شرکت در حراج قیمت برنده میزان سود
1
photo
soori_seyedi
۱۵ اسفند ۱۳۹۸
۱۰۰,۵۰۰ تومان
۷۸۹,۵۰۰ تومان