هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل my passport ظرفیت 1 ترابایت my passport
شروع قیمت از : ۴۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
  • 500 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • ۵۶۰,۰۰۰ تومان

    سقف قیمت حراجی برای ورود

  • محدودیت شرکت برندگان قبلی
این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

هارددیسک اکسترنال «My Passport» محصولی از شرکت «وسترن دیجیتال» است که از طریق رابط USB3.0 به رایانه‌ی شما متصل می‌شود و شما را در ذخیره‌سازی اطلاعات با سرعت زیاد همراهی می‌کند. ظرفیت این هارددیسک یک ترابایت است و برای کاربرانی ‌که اطلاعات زیادی برای ذخیره‌سازی دارند، گزینه‌ی بسیار مناسبی است.هارددیسک اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport با تمامی سیستم‌عامل‌های رایج ازجمله‌ نسخه‌های مختلف سیستم‌عامل ویندوز سازگار است. هارددیسک اکسترنال My Passport در رنگ‌های مختلفی ارائه شده که با توجه به هر سلیقه‌ای حق انتخاب مناسبی وجود خواهد داشت.نسل چهارم هارددیسک اکسترنال‌‌‌های My Passport، با طراحی زیبا از سال 2019 به بازار عرضه شده است.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
mehrdads
مبلغ پیشنهادی : ۷۵۴,۵۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۶۴۵,۵۰۰ تومان
۲۲ مهر ۱۳۹۹
amirhossein_mousavi3
مبلغ پیشنهادی : ۹۴۵,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۴۵۵,۰۰۰ تومان
۸ مهر ۱۳۹۹
Mohammadkazemi22
مبلغ پیشنهادی : ۱,۰۰۶,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۳۹۴,۰۰۰ تومان
۲۲ شهریور ۱۳۹۹