کرم پودر هدی بیوتی 35 میل

HudaBeauty Foundation cream 35ml

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

این محصول با قیمت به فروخته شد .شما هم می‌توانید از برندگان بعدی ما باشید.

آخرین پیشنهادهای ثبت شده

توضیحات محصول

کرم پودر هدی بیوتی به راستی تحول عظیمی در آرایش پوست صورت به وجود آورده‌اند. به طوری که حتی افرادی که تمایل به آرایش صورت ندارند و استفاده از کرم پودر را برای پوست صورت مضر می‌دانندT با دیدن این نوع کرم پودرها، ترغیب به استفاده از آنها می‌شوند. چرا که این محصولات در ۳۰ رنگ مختلف و برای انواع پوست‌های تیره تا روشن تولید می‌شوند. این کرم پودر بسیار سبک هستند و احساس سنگینی و خفگی در پوست ایجاد نمی‌کنند. بله انتخاب با شماست! می‌توانید انواع مات تا درخشان آن را برای پوست خود انتخاب کنید. کرم پودر هدی بیوتی نیز یکی از انواع این کرم پودرهاست که به شکل مایع عرضه می‌شود. این کرم پودر برای محو کردن لکه‌ها، جای جوش، زخم‌ها، خال و قرمزی پوست بسیار عالی است.
img

جزئیات فنی محصول

نکات ضروری

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

این کالا تاکنون برنده ای نداشته است.