هدفون بی‌ سیم شیائومی مدل redmi airdots s redmi AirDots S
شروع قیمت از : ۱۵۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۴۵۰,۰۰۰ تومان
  • 400 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • ۲۳۰,۰۰۰ تومان

    سقف قیمت حراجی برای ورود

  • محدودیت شرکت برندگان قبلی
این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

کارخانه شیائومی Redmi AirDots S را به بازار عرضه کرد. جنس بدنه این هدفون بسیار باکیفیت بوده و از مواد درجه یک در تولید آن استفاده شده است. هدفون بی‌ سیم شیائومی مدل Redmi AirDots وزن بسیار سبکی دارد و می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید. در این هدفون از بلوتوث نسخه ۵ استفاده شده است که اگر گوشی یا تبلت شما نیز دارای این نسخه باشد، کیفیت صدای بهتری را تجربه‌ خواهید کرد. این هدفون دربرابر عرق و رطوبت نیز مقاوم است که این مورد می‌تواند یکی از امتیازات ویژه محسوب شود. قطر درایور هدفون بی‌ سیم شیائومی مدل Redmi AirDots ۷.۲ میلی‌متر است. عمر باتری این هدفون درحالت پخش موسیقی ۴ ساعت و در هنگام استندبای، ۱۲ ساعت خواهد بود. گفتنی است زمان مورد نیاز برای شارژ هدفون ۲ ساعت است. هدفون بی‌ سیم شیائومی مدل Redmi AirDots Sبرای مکالمه، ورزش، گیمینگ و کاربران عمومی مناسب است.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
hamta_65
مبلغ پیشنهادی : ۲۴۹,۲۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۲۰۰,۸۰۰ تومان
۲۹ مهر ۱۳۹۹
jana
مبلغ پیشنهادی : ۲۴۶,۳۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۲۰۳,۷۰۰ تومان
۱۵ مهر ۱۳۹۹
Hadi_khadem
مبلغ پیشنهادی : ۳۱۵,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۳۵,۰۰۰ تومان
۲۲ شهریور ۱۳۹۹