کانسیلر رولوشن Revulution Conceal And Define
شروع قیمت از : ۲۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۶۰,۰۰۰ تومان
  • 20 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • 20%

    بازگشت بید غیربرنده ها

این مزایده به پایان رسیده و در انتظار تایید مدیریت می باشد!
کانسیلر رولوشن از فرمولی تشکیل شده است که دارای رنگدانه ها و پیگمنت های فشرده ای که موجب شده مدت زمان زیادی بر روی پوست ماندگار شود ولی بدون هیچ گونه آسیب و عوارضی بر روی پوست شما عزیزان است و همچنین مواد معدنی موجود در ترکیباتش برای آرایشی ماندگار بر روی صورت طراحی شده است. کانسیلر رولوشن دارای بافتی با قابلیت پوشانندگی بالا که این بافت بسیار سبک و پوششی کامل بر روی همه عیوب پوستی است، که شامل : خنثی کردن تیرگی زیر چشم کاور و پوشانندگی کامل خطوط و منافذ باز و چین و چروک های اطراف چشم بدون ایجاد هر گونه ماسیدگی و تکه تکه شدن در روی پوست ترکیبات کانسیلر رولوشن فاقد چربی و پارافن است و در صورت استفاده باعث ایجاد سطحی صاف و لطیف بر روی صورت می گردد.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته

این کالا تاکنون برنده ای نداشته است.