اسپیکر بلوتوثی قابل حمل جی بی ال مدل go JBL Go Portable Bluetooth Speaker
شروع قیمت از : ۵۰,۰۰۰ تومان
قیمت در بازار : ۳۹۰,۰۰۰ تومان
  • 100 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.

گوش‌کردن به موسیقی در گردش‌های روزانه، حس‌وحال بسیار خوبی به شما می‌بخشد. شرکت «JBL» محصولی را تحت‌عنوان «Go» روانه‌ی بازار کرده که درواقع یک اسپیکر قابل‌حمل دوست‌داشتنی است. این اسپیکر ابعاد بسیار کوچکی دارد؛ طوری که به‌راحتی در کف دست قرار می‌گیرد. حجم صدای تولیدی توسط این محصول شرکت «جی بی ال» با ابعاد آن قابل‌قیاس نیست و صدایی بسیار بلند و قدرتمند را حتی در فضاهای باز ارائه می‌کند. اسپیکر GO از طریق بلوتوث به تلفن‌همراه یا پخش‌کننده‌ی صوتی شما متصل شده و اطلاعات موسیقی را دریافت می‌کند. اگر تلفن‌همراه یا پخش‌کننده‌ی صوتی‌تان از بلوتوث پشتیبانی نمی‌کند، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست؛ چرا که مهندسان شرکت جی‌بی‌ال GO را به یک درگاه 3.5 میلی‌متری صدا تجهیز کرده‌اند. جی‌بی‌ال GO انرژی خود را از یک باتری داخلی 600 میلی‌آمپری تامین می‌کند. به یاری این باتری، GO شما را تا 5 ساعت همراهی می‌کند. برای یک‌بار شارژ کامل این اسپیکر خوش‌ساخت، تنها به 1.5 ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
okati
مبلغ پیشنهادی : ۵۵,۷۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۳۳۴,۳۰۰ تومان
۱۵ فروردین ۱۳۹۹
Mohammadkazemi22
مبلغ پیشنهادی : ۳۲,۶۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۳۵۷,۴۰۰ تومان
۸ فروردین ۱۳۹۹
sefoora
مبلغ پیشنهادی : ۲۳,۱۵۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۳۲۶,۸۵۰ تومان
۱ فروردین ۱۳۹۹
Moh_zahiri99
مبلغ پیشنهادی : ۸,۹۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۳۴۱,۱۰۰ تومان
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
mori2121
مبلغ پیشنهادی : ۶۱,۰۰۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۲۸۹,۰۰۰ تومان
۱۸ اسفند ۱۳۹۸