رژگونه کاپریس caprice Eclat Gourmand
شروع قیمت از : ۰ تومان
قیمت در بازار : ۱۲۴,۰۰۰ تومان
  • 20 تومان

    گام افزایش قیمت

  • ۲۰,۰۰۰ تومان

    هزینه ارسال

  • استفاده از بید هدیه
  • 20%

    بازگشت بید غیربرنده ها

این مزایده به پایان رسیده و به تایید مدیریت رسیده است.
رژگونه کاپریس از موادی تشکیل شده که به راحتی روی پوست می نشیند و پوشش خوبی را ایجاد می کند. رژگونه کاپریس تازگی و زیبایی و درخشش طبیعی به پوست شما می دهد. رژگونه کاپریس بافت ابریشمی و لطیف دارد. رژگونه کاپریس رنگدانه های طبیعی و غنی دارد و بافتی پودری دارد. رژگونه کاپریس برای فرم دادن به صورت و گونه ها مناسب است.رژگونه کاپریس ماندگاری بالایی دارد و با هر رنگ پوست هماهنگ است و تنوع رنگی خوبی دارد. ویژگی های اصلی: - ماندگاری بالا - درخشش طبیعی - پودری ابریشمی - متناسب با انواع رنگ پوست - مناسب فرم دادن صورت و گونه - بافت مخملی و نرم - رنگدانه های غنی رژگونه کاپریس برای انواع پوست مناسب است ، تاثیر فوق العاده ای دارد و به گونه ها و شقیقه ها مقداری رنگ اضافه می کند و سبب برجسته شدن و درخشندگی گونه ها می شود و ماندگاری بالایی دارد.

در صورت مشاهده امکان مشارکت گروهی و تبانی در برگزاری حراجی که منجر به کاهش شانس سایر شرکت کنندگان می گردد، کالاکشن حراجی را ابطال خواهد نمود و با کاربران متخلف مطابق با قوانین سامانه برخورد خواهد نمود.

به دلیل احتمال وجود اختلال در شبکه اینترنت به محض صفر شدن تایمر، کالاکشن منتظر دریافت پیشنهادات با تاخیر شما می ماند و در صورت دریافت، حراجی ادامه پیدا خواهد کرد، در غیر اینصورت نسبت به اعلام کاربر برنده اعلام خواهد شد.

هر حراجی دارای جزییاتی از قبیل: محدودیت تعداد شرکت کننده، عودت بید به کاربران بازنده، امکان استفاده از بید هدیه، گام افزایش قیمت و ... می باشد که در صفحه حراجی قابل مشاهده است. لطفا قبل از شرکت در هر حراجی جزییات آن را به دقت بررسی نمائید.

برنده های گذشته
Maria
مبلغ پیشنهادی : ۲۶۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۲۳,۷۴۰ تومان
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
emrankhan
مبلغ پیشنهادی : ۶۰ تومان
میزان سود از حراجی : ۱۲۳,۹۴۰ تومان
۱۸ اسفند ۱۳۹۸